MOVE IT x Simon Mattson x Ricardo

Imprezy klubowe, Sopot

Data 31.01.2015 22:00
Miejsce Soho
Adres Bohaterów Monte Cassino 61
Miejscowość Sopot
Bilety Free lub 10 zł

Simon Mattson

Jego pseudo artystyczne jest całkiem świeże na polskim i międzynarodowym rynku muzycznym, ale nie dajcie się zwieść - to postać która po roku 2000 występuje jako Simon.S! Podczas swojej kariery grywał zarówno w polskich jak i zagranicznych prestiżowych klubach wliczając SeOne (Londyn), Sass Club (Wiedeń) czy Mecca (Praga). Simon miał również szanse pokazać się na urodzinach światowej rangi klubu Godskicthen Air (Birmingham), gdzie grał u boku takich sław jak Eric Prydz, Nic Fanciulli, The Shapeshifters, Funkagenda czy Paul Thomas.

Simon Mattson to artysta, którego charakteryzuje elastyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. Sam określa go jako deep-tech, ale w jego setach zdecydowanie można usłyszeć house'owe rytmy.

Ricardo(Rich & famous):

Krzysztof Jancen - DJ, promotor, restaurator, od kilkunastu lat współtworzy polską scenę klubową, zaangażowany w wiele projektów muzycznych min. legendarną imprezę BIG Boat PARTY, artystyczny Zatoka Sztuki Beach Club, styl muzyczny to deep, groove, tech house

WizualART: Robert Sochacki - non iron group

Robert Sochacki to nie tylko artysta wizualny to instytucja kulturalna. Non Iron Group to ruch interwencji miejskich. To zaskakujące obrazy kolaże i ich ruchome wersje animacje zmieniająca całe wnętrza, całe ulice, budynki w doskonałą ucztę wizualnych doznań. Sochacki jako Vj współpracował z wieloma artystami różnych rodzajów muzycznych. Łatwiej jest wymienić z kim nie współpracował lub gdzie nie wyświetlał swoich ruchomych obrazów. Jego realizacje to niepowtarzalne przeżycia emocjonalne, które zaskakują za każdym razem, bo za każdym razem są tworzone na żywo. Ten liveAct wizualny to sztuka, którą mogliśmy podziwiać na festiwalach muzycznych jak Creamfields, eksperymentalnych prezentujących najnowszą sztukę wideo jak WRO po najmłodsze na drugim krańcu Świata bo w Peru Noche en Blanco.

https://www.facebook.com/NonIronGroup

Informacja o biletach:

Zaproszenia Free

Karty Klubowe Free

Pozostali 10 zł/ Selekcja