oOoOO [NIHJGT // FEELINGS rec] / OLFVN x Ja Miron / Templez

Koncerty, Gdańsk

Data 31.01.2015 20:00
Miejsce Stacja Orunia
Adres Dworcowa 9
Miejscowość Gdańsk
Bilety 20 zł , ulgowy 15 zł, 58 306-66-76

31 stycznia w Stacji Orunia odbędzie się koncert amerykańskiego producenta muzyki elektronicznej, ukrywającego się pod enigmatycznym pseudonimem oOoOO.

oOoOO [N I H J G T // F E E L I N G S rec] jest amerykańskim producentem elektronicznym pochodzącym z San Francisco. Jego pseudonim wymawia się "oh". Jest jednym z pionierów gatunku witch house.

oOoOO przyznaje się do czerpania inspiracji z projektów tak różnorodnych jak Ludacris, Britney Spears czy Broadcast, w efekcie łącząc hip-hopowe bity z popowymi melodiami i eksperymentalnymi brzmieniami.

"Jego kompozycje to duchy minionych romansów i widma seksu. Powinniśmy celebrować tą muzykę za to czym jest: dziwny, emocjonalnie obezwładniający model popu z niezwykłą melodyką, klimatem i subtelną dramaturgią" Fact Magazine

"Podobnie jak Knife, Salem czy Glass Candy, oOoOO zdaje się stać na dziwnym skrzyżowaniu pomiędzy duchowością a seksem" xxjfg

dyskografia: ⦁ Untitled CD-R (CD-R, 2010, Disaro) ⦁ oOoOO (EP, 2010, Tri Angle) ⦁ Our Loving is Hurting Us (EP, 2012, Tri Angle) ⦁ Without Your Love (LP, 2013, Nihjgt Feelings)

twitter: https://twitter.com/oOoOOsounds soundcloud: https://soundcloud.com/ooooosounds youtube: https://www.youtube.com/watch?v=J63ZQNAcrag facebook: https://www.facebook.com/oOoOOsounds

Support:

Templez - polski producent muzyki elektronicznej pochodzący z Sopotu. Nagrał kilka płyt pod pseudonimem Ebola Ape. Jego muzykę charakteryzuje hipnotyczna, rytualna atmosfera. Przyznaje się do inspiracji jamajską muzyką dub, amerykańskim hip hopem, a także brzmieniami orientalnymi i afrykańskimi.

dyskografia: ⦁ Jungle Omen (EP, 2012) ⦁ Humanity (EP, 2012) ⦁ Dance In Haze (LP, 12'' 2014) ⦁ Minaroku (EP, 2014) ⦁ 12 DOWN (EP, 2014)

twitter: https://twitter.com/TempleOfShadez bandcamp: https://ebolaape.bandcamp.com/ soundcloud: https://soundcloud.com/ebola-ape facebook: https://www.facebook.com/templez

OLFVN x Ja Miron

polski duet, który narodził się w czerwcu '14 w cybernetycznej przestrzeni Internetu. Wszystko co robią bierze się z głębin seapunku, połączonego z głębokim smutkiem. Melancholijne podkłady, ciemność i czarnobiałe kadry to coś co ich inspiruje. Po wakacyjnych koncertowych voyażach we wrześniu zabrali się do tworzenia projektu, który przedstawia coś więcej niż muzykę, to sentymemtalny powrót do poprzednich wcieleń.

OLFVN:

soundcloud: https://soundcloud.com/olfvnmusik facebook: https://www.facebook.com/olfvnmusik

Ja Miron:

soundcloud: https://soundcloud.com/ja-miron facebook: https://www.facebook.com/jaamiron