The Jillionaire (of Major Lazer)

Imprezy klubowe, Sopot

Data 29.01.2015 13:03
Miejsce S.F.I.N.K.S 700
Adres al. Franciszka Mamuszki 1
Miejscowość Sopot
Bilety w przedsprzedaży 25 zł

THE JILLIONAIRE, czyli trzecia część niesamowitego Major Lazer, zagra w Polsce! Karaibsko-dancehall'owe rytmy w wykonaniu Chrisa Leacocka usłyszycie w trzech miastach:

29.01 | Sopot | klub Sfinks700

30.01 | Kraków | klub Kwadrat

31.01 | Poznań | SQ

Niezmordowane w wydawaniu kolejnych hitów trio Major Lazer podbiło serca i roztańczone ciała swoich fanów takimi numerami jak "Original Don", "Get Free" i "Watch out for this". Obecnie w skład grupy wchodzą: Diplo, The Jillionaire i Walshy Fire.

Chris Leacock, który zapewne zaserwuje jedne z najlepszych imprezowych setów, jakie dane Wam będzie usłyszeć, ma ponad piętnaście lat doświadczenia na scenie. Solowa kariera pochodzącego z Ameryki Środkowej DJa najlepiej odzwierciedla się w występach na największych imprezach w Europie, Australii, obu Amerykach i Azji. Jest też częstym gościem znanych stacji radiowych i telewizji muzycznych (BBC Radio 1, MTV i inne).

Więcej o nim:

Facebook

oraz na stronie

Bilety już w sprzedaży!

Promocyjna pula (w cenie 25 zł) na imprezy w Sopocie i Poznaniu dostępna jest jedynie do 17.11.2014 (lub do wyczerpania) na ekobilet.pl/illegalbreaks!

Po tej dacie kolejne pule wejściówek znajdziecie w stałych punktach sprzedaży: Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce; sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl

Więcej informacji:

www.illegalbreaks.com

www.facebook.com/illegalbreaks