Music Wanted - Bleq & Face

Imprezy klubowe, Sopot

Data 24.01.2015 22:00
Miejsce Makahiki
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety 20 zł

MUSIC WANTED to nowy cykl sobotnich imprez, gdy podstawową sprawą jest MUZYKA ! Gramy dla Was najlepsze dźwięki, serwujemy najsmaczniejsze drinki,a do tego mamy zawodową obsługę, która zaopiekuje się Wami najlepiej

Poznajcie naszych rezydentów, magików gramofonów, ekipę naprawdę najlepiej grających mistrzów gatunku !! W sobotę podwajamy wrażenia i zapraszamy aż dwóch artystów !

DJ BLEQ

Od wielu lat czołowy Polski Party Rocker !! Jak sam mówi - " Party dj to nie zawody, stąd nie chce by nazywać go nr 1"

Oficjalnie od 2004 roku (jako dj black) do dziś, jest główną postacią Krakowskiego Frantic Club - jednego z najlepszych miejsc na imprezowej mapie dawnej stolicy.

W styczniu tego roku minęło 10 lat od zagrania pierwszej imprezy!!

Platinium, DeLite, Foksal XVII, Versalka, Czekolada - to raptem kilka, z kilkunastu ulubionych regularnych miejsc najwiekszego dja w kraju

Znakomita rutyna i forma zaowocowały supportami przed Xzibitem czy Redmanem oraz startem w pierwszej polskiej edycji konkursu Redbull Three3style

Jest nieustannie aktywnym dj'em, stąd bardzo chętnie jest zapraszany na różnego rodzaju eventy rekreacyjne, jak również prywatne imprezy dla korporacji czy V.I.P.

Odznaczył również kilka miejsc na mapie Europy - Wlochy, Bułgaria oraz Litwa. Zagrał też na finale jednej z edycji Smirnoff Nightlife Exchange - projekcie o światowym zasięgu. W maju kolejny zagraniczy gig - Austra.

Nierzadko można usłyszeć go w akompaniamencie znakomitego perkusisty - Filipa Mozula

Natomiast bardzo częste występy z czołówką polskich, oraz zagranicznych dj'ow motywują go do nieustannej pracy dzięki, której technika i styl Polskiego PARTY ROCKER'A nie pozwoli ustać Wam w miejscu.

DJ Face przygodę z konsoletą rozpoczął w 1994 r. Czarne klimaty towarzyszyły mu od zawsze tak więc połączył przyjemne z pożytecznym. Przez te lata zagrał niezliczoną liczbę imprez w Poznaniu jak i w całej Polsce. Dziś jest rezydentem piątkowych w Bowlingu Rodło w Pile. Oprócz tego można usłyszeć go w klubach w Trójmieście oraz Bydgoszczy. Ma na koncie kilka mixtejpów - m.in. 3 części serii Brrrrudne Południe. Od niedawna rezyduje w poznańskim klubie Pacha Poznań, gdzie odpowiada za środowy projekt Lowriders, oraz pojawia się w weekendy na sali Global Room.