TKM w Plaży Piratów

Koncerty, Sopot

Data 16.01.2015 20:30
Miejsce Plaża Piratów
Adres Wejście nr 14
Miejscowość Sopot

TKM, trójmiejski zespół power popowy do którego znaków rozpoznawczych należą przebojowe piosenki oraz znakomity kontakt z publicznością, wystąpi 16 stycznia w sopockiej Plaży Piratów. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią beatlesowskie melodie, żywiołowe występy oraz Davida Bowiego. Lafirynd nie będzie.

TKM to grupa łamiąca stereotypy i schematy przy jednoczesnym zachowaniu muzycznej klasy. Kameleon muzyczny, nawiązujący do tradycji rockowej, z melodyjnymi piosenkami i niebanalnymi tekstami. Sięgając do takich wzorców jak The Beatles, Elvis Costello czy David Bowie, na koncertach dają dynamiczny show, zachowując przy tym dystans do samych siebie. Przenigdy nie przesłania on jednak najważniejszego celu: grać, i to grać dobrze.

Dzięki uporowi, konsekwencji oraz przebojowej muzyce, która doskonale sprawdza się na żywo, zapewniają swoim fanom doskonałą zabawę.

Zespół powstał na początku roku 2008, a rok 2011 odsłonił jego obecny, sześcioosobowy kształt. W roku 2012, we współpracy z Sopocką Wytwórnią Filmową, powstał teledysk do piosenki "Lafiryndy będą", który osiągnął ponad 70 tys. odsłon na YouTube. W wakacje roku 2014 piosenka “When I see your face” została użyta jako podkład do reklamy telewizyjnej kosmetyków firmy Biodermic, nadawanej w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

TKM występował m.in. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, festiwalu Fringe Sopot, Jarmarku Św. Dominika oraz w gdańskim Fan Zone na Euro 2012.