Noworoczny Koncert Charytatywny

Koncerty, Gdańsk

Data 19.01.2015 18:00
Miejsce Akademia Muzyczna
Adres ul. Łąkowa 1-2
Miejscowość Gdańsk
Bilety Wstęp wolny

Gdańskie uczelnie artystyczne: Akademia Muzyczna oraz Akademia Sztuk Pięknych serdecznie zapraszają na NOWOROCZNY KONCERT CHARYTATYWNY.

Inicjatywa stworzona przez dwie siostry w październiku 2014 roku adresowana jest do małych podopiecznych z Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku. Na co dzień dzieci w przedziale wiekowym 6 miesięcy - 21 lat zmagają się z takimi chorobami jak silna zamartwica okołoporodowa, dysplazja oskrzelowo-płucna, zespół Patau, nowotwór kości kręgosłupa czy też zespół Downa. Chcąc odjąć zmartwień opiekunom, a dzieciom podarować iskierkę radości i nadziei siostry postanowiły zorganizować KONCERT CHARYTATYWNY, w który zaangażowali się studenci obydwu uczelni.

Zaproszenie do udziału w koncercie kierowane jest do ludzi dobrego serca z terenu Trójmiasta (i nie tylko)!

Wydarzenie złożone z 3 części odbędzie się w poniedziałek 19 stycznia 2015 roku o godz. 18:00 w Sali Koncertowej w bud. żółtym Akademii Muzycznej w Gdańsku. Podczas koncertu, którego repertuar stanowić będą ZNANE i LUBIANE utwory o charakterze ROZRYWKOWYM, wystąpią studenci różnych wydziałów Akademii Muzycznej. Koncert poprowadzi absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku MILENA KANABUS.

W przerwie studenci Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku zapraszają na wernisaż wystawy "ODBITKA SKRUPULATNIE POWIELANA", która będzie wystawiona we foyer Sali Koncertowej.

Wieczór osłodzi poczęstunek w prawej części foyer.

JAK POMÓC?

Podczas całego wydarzenia organizatorzy będą zbierać fundusze dla dzieci z Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku, a także akcesoria, które hospicjum potrzebuje na bieżąco. Pieniądze będzie można oddać do specjalnych puszek, z którymi będą chodzić wolontariusze.

Wolontariuszy będzie można znaleźć przy głównym wejściu/wyjściu, przy szatni, na foyer, przy wejściach na Salę Koncertową. Na akcesoria zostaną przydzielone wyraźnie oznaczone miejsca, w których będzie można pozostawić "cegiełki".

NIEUSTANNIE POTRZEBNE AKCESORIA

Pampersy, witaminy, odżywki, maści przeciwodleżynowe, środki pielęgnacyjne (kremy do rąk, mydło w płynie, balsam lub oliwka do ciała). Więcej na www.hospicjum.info

Organizatorzy:

Akademia Muzyczna w Gdańsku Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Patronat honorowy:

Miasto Gdańsk

Patronat medialny:

Radio Gdańsk

Trojmiasto.pl

Wrota Pomorza

19 stycznia 2015 roku (poniedziałek) godz. 18:00

Sala Koncertowa w bud. żółtym Akademii Muzycznej w Gdańsku

WSTĘP WOLNY