Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Improvizja vs. reszta świata!

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 18.01.2015 19:00
Miejsce Miasto Aniołów
Adres Chmielna 26
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł, 504-025-222, 500-073-322

Pierwsze urodziny grupy IMPROVIZJA - IMPROVIZJA VS. RESZTA ŚWIATA! Z okazji pierwszych urodzin grupy improwizacji scenicznych ImproVizja odbędzie się jedyne w swoim rodzaju widowisko w jedynym w swoim rodzaju miejscu jakim jest MIASTO ANIOŁÓW!

Jubilaci zaprosili zacnych gości w postaci reprezentantów trójmiejskich grup improwizacyjnych, tj. Peleton, Abordaż, Histeria oraz Grupa GIT. Tego wieczoru odbędzie się improwizowany mecz IMPROVIZJA vs. RESZTA ŚWIATA. Improwizatorzy będą się mierzyć w zróżnicowanych krótkich formach improwizowanych, a publiczność będzie nadawać ton całej imprezie - innymi słowy aktorzy zatańczą jak im zagracie!

Prawdziwymi zwycięzcami meczu będą oczywiście widzowie, którzy zobaczą niepowtarzalne show stworzone na poczekaniu przez najlepszych improwizatorów w Trójmieście. Całość imprezy poprowadzą goście z Wrocławia - grupa Cali Na Biało!

Zapraszamy serdecznie wszystkich na dobrą zabawę - w końcu roczek ma się tylko raz! Profile gwiazd wieczoru: ImproVizja - Grupa ImproVizja z Trójmiasta to ósemka błyskotliwych, różniących się od siebie w każdy możliwy sposób osobowości scenicznych, które tworzą w mig coś z niczego pod dyktando publiczności. Zróżnicowane formuły dają ogromne możliwości dostosowania się do danej imprezy, ta elastyczność i nieprzewidywalność czynią z występów ImproVizji wielką gratkę dla każdego widza, tym bardziej, że przedstawienie jest jednorazowe i niepowtarzalne - w końcu to improwizacja! Więcej informacji na stronie: www.improvizja.pl.

Peleton - Grupa Improwizacji Różnorakiej założona przez Wojciecha Tremiszewskiego. Peleton to twór, który odgrywa na scenie co mu w duszy zagra. Swoboda daje im takiego kopa, że po występie kontrola lotów musi im wydać pozwolenie na lądowanie.

Abordaż - Wpłynęli na improwizacyjny przestwór oceanu... Gdzie dokonują abordażu na statek zwany impro, by w radości, rozkminie i siódmych potach mózgu i ciała zaimprowizować z widzami rzeczy, o których w Rowie Mariańskim nie śniono. Nie straszne im sztormy, szkwał czy neptunowy trójząb - płyną cała naprzód prując fale! To oni - Abordaż! Ahoj! Histeria - Histeria to 4 trójmiejskie improwizatorki. Cztery światy, cztery głowy, cztery poczucia humoru i na pewno więcej, niż 4 litery.

Grupa GIT - Grupa GIT czyli Karol, Adam, Majk, Peter, Bebe i Waldek: to bombowy skład młodych i mniej młodych ludzi, którzy tworzą na poczekaniu stwarzają z niczego wielkie światy i barwne postaci, świetnie się przy tym bawiąc, a wszelakie pomysły rzucane prosto od widzów są główną wodą na ich umysłowy młyn.

Cali na Biało - Masz dość pretensjonalnych spektakli teatralnych z głębokim przekazem filozoficzno-społeczno-polityczno-genderowym? Wtedy wchodzą oni - "Cali na Biało"

Więcej info na Facebook oraz na stronie.