Enjoy on Friday || WhiteBoy & Stevens || Bunkier

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 09.01.2015 21:00
Miejsce Bunkier
Adres Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety po 21:00 panowie 10 zł po 22:00 panowie i panie 10 zł

Nowy rok przywitany? Oj chyba jeszcze nie! Zapraszamy na piątkową imprezę do Klubogalerii Bunkier!

Góra: WhiteBoy

Próba dźwięku

Dół: Stevens

Próba dźwięku

Promocja: Od 17:00 do 22:00 piwo 5zł dla osób z zainstalowaną aplikacją Bunkier.

Wstęp jak zawsze:

  • po 21:00 panowie 10 zł

  • po 22:00 panowie i panie 10 zł

WhiteBoy - łączy wszystkie gatunku od nudisco, house po rnb i rap tworząc energetyczny mix, który nie pozwala zejść z parkietu. Jego sety opierają się na samodzielnie przygotowanych utworach, w celu stworzenia unikalnego show. Od dwóch lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej, poza Pomorzem można go spotkać między innymi w Toruniu, Warszawie. www.facebook.com/WhiteBoyRocksDJ

Stevens - Artur Sokołowski, który urodził się 14.08.1991 i zamieszkuje w Słupsku. Swoją muzyczną przygodę z Djingiem rozpoczął dokładnie w połowie 2010 roku miksując na profesjonalnym sprzęcie. Pomijając również aspekty, dotyczące wcześniejszej styczności z muzyką klubowa/elektroniczną, mowa tutaj o programach komputerowych, które zapoczątkowały rewolucje w jego osobistym życiu i wciągnęły w fascynację profesjonalnym Djingiem. Prywatnie jest młodym, zdolnym i ambitnym chłopakiem, który z każdym dniem poszerza swoje umiejętności w kierunku muzycznym. Muzykę, jaka preferuje, a także prezentuje w swoich setach to niewątpliwie współczesny House. Miał okazje zaprezentować swoje umiejętności w wielu klubach.

Patronat:

  • Radio Eska

  • trojmiasto.pl

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich. Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!