Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu: Co tu jest grane

Koncerty, Gdańsk

Data 04.01.2015 17:00
Miejsce Polska Filharmonia Bałtycka
Adres Ołowianka 1
Miejscowość Gdańsk
Bilety 100-140 zł

Zapraszamy serdecznie na koncert Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu. Tym razem słynna orkiestra wraz z solistami i oczywiście Waldemarem Malickim zawita do Trójmiasta 4 stycznia 2015, w niedzielę, o godz. 20:00 w Filharmonii Bałtyckiej. Zasiądziemy w nowych i wygodnych siedziskach gotowi do dwugodzinnej zabawy.

Światowa klasyka utopiona w niezwykłych pomysłach aranżacyjnych, niewyobrażalnych brzmieniach, głosach, możliwościach instrumentalnych i salwach śmiechu publiczności. Zaskakująca, elegancka, pełna szacunku dla Widza, ale także dużo od niego wymagająca. Przede wszystkim luzu, dystansu i poczucia humoru. Plus pełnego otwarcia duszy na całą paletę pozytywnych emocji płynących ze sceny.

Taka jest Filharmonia Dowcipu, która chce się z Widzami dzielić pomysłami, umiejętnościami i wiedzą o muzyce klasycznej w sposób miły, elegancki, czasem zakręcony, nowoczesny, pozbawiony klasycznej patyny, dowcipny i ...bardzo sexy. 25 osobowa orkiestra, energia i żywioł, zaskoczenie co kilka minut.

Filharmonia Dowcipu zaprezentuje swój najnowszy program Co tu jest grane? Pokazała go już w największych salach w kraju.

Waldemar Malicki - pianista, lider, współtwórca Filharmonii Dowcipu

Bernard Chmielarz - dyrygent, aranżer, współtwórca Filharmonii Dowcipu

Jacek Kęcik - scenarzysta, reżyser, autor tekstów, współtwórca Filharmonii Dowcipu

Soliści:

Renata Drozd - sopran liryczny

Anita Rywalska - sopran dramatyczny

Kamil Pękala - baryton

Marcin Pomykała - tenor

Orkiestra pod batutą Bernarda Chmielarza