Music Bomb with Wide & Fighting Cocks || Bunkier

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 03.01.2015 21:00
Miejsce Bunkier
Adres ul. Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety po 21:00 panowie 10 zł po 22:00 panowie i panie 10 zł

Trzeba przywitać nowy rok z klasą! U góry Dj Wide zaserwuje Wam wyłącznie taneczne hity, dół ugości Was skocznymi utworami rockowymi!

Górny parkiet: Wide [party mix]

soundcloud.com/djwidepl

Dolny parkiet: Fighting Cocks [indie/rock]

www.facebook.com/FightingCocksPL

Wstęp jak zawsze:

po 21:00 panowie 10 zł

po 22:00 panowie i panie 10 zł

Promocja:

Dla osób z zainstalowaną aplikacją "Bunkier" (Android Market), od 17.00 do 22.00 piwo i szot wódki po 5 zł

——————————————————————————

→ Wide - za "sterami" od 2005r. Miłośnik "muzyki" bez względu na jej gatunek i pochodzenie. Przez te kilka lat fascynacje poszczególnymi gatunkami, mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu gatunków i stylów muzycznych, czego efektem są imprezy pełne starannie wyselekcjonowanej muzyki na najwyższym poziomie. Kilka rezydentur w trójmiejskich klubach, oraz wiele występów w większości znaczących klubów na Pomorzu pozwoliło mu nabrać doświadczenia we współpracy z publiką. Obecnie jego styl można pokrótce określić jako wybuchową mieszankę hip-hopowych brzmień (rap, r'n'b, funk, disco), mashup-ów, housowych klasyków, niekiedy "mocniejszej" elektroniki (breaks, dubstep, d'n'b), która nie pozwoli wam stać w miejscu. soundcloud.com/djwidepl

→ Fighting Cocks - Jesteśmy nocnymi szlajaczami. Wędrowcami po nocnym życiu miejsc, w których się obecnie znajdujemy. I chcemy Was zabrać w tę tułaczkę razem z nami. Każdy, kto lubi łazić. Każdy, kto lubi tańczyć. Każdy, kto nie potrafi usiedzieć w miejscu. My dajemy Wam odpowiedź co ze sobą zrobić. Przyjść do nas. A my damy Wam całonocną autostradę dźwięków.

Taką, jaka na daną okazję będzie najlepsza. Raz będzie to indie, raz indietronika, innym razem electro, a jeszcze innym d'n'b czy dubstep dla totalnego upodlenia.

Zatem czekamy na Was. A jak już się zjawicie, to się na pewno nie poczujecie się zawiedzeni.

xoxo

www.facebook.com/FightingCocksPL

——————————————————————————

Patronat:

Radio Eska

trojmiasto.pl

——————————————————————————

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich. Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

Informacja o biletach:

po 21:00 panowie 10 zł

po 22:00 panowie i panie 10 zł

Dodatkowe informacje: http://bunkierclub.pl oraz e-mail: [email protected]