Born by Music - Happy Birthday

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 03.01.2015 21:00
Miejsce Miasto Aniołów
Adres Chmielna 26
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł

Rozpoczyna się Nowy 2015 Rok z tej okazji chcemy złożyć wszystkim naszym fanom najserdeczniejsze życzenia, a w szczególności tym, którzy urodzili się w styczniu.

Nasz Rezydent Dj Mike G. zaprasza na styczniową imprezę pod tytułem "Born By Music", od złożenia życzeń wszystkim, którzy urodzili się w tym miesiącu.

Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "BORN BY MUSIC" - 03.01. Sobota . Start 21.00. Happy Birthday 21.00-23.00, styczniowi jubilaci z pod znaku koziorożca i wodnika po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 02.01. (najlepiej przed Sylwestrem), otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Bols + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich. Wyjątkowy z okazji Nowego Roku, prezent od Klubu - wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu, a urodzili się w styczniu, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem. Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Muzę miksować dla Was będzie nasz Rezydent DJ Mike G. Zdjęcia w trakcie imprezy i światła - Koryt.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31

Informacja o biletach:

Bilet - 10 zł. Wyjątkowy z okazji Nowego Roku, prezent od Klubu – wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu, a urodzili się w styczniu, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.