DJ Mamut gra teledyski

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 02.01.2015 21:00
Miejsce Bunkier
Adres ul. Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł po 21:00 panowie 10 zł po 22:00 panowie i panie 10 zł

Niektórzy w pierwszy piątek miesiąca poszczą, inni chodzą do spowiedzi, a my zapraszamy na niezapomnianą zabawę przy teledyskach miksowanych na żywo na dużym ekranie! Zagra DJ Mamut specjalizujący się w starych hitach, zadowoli Wasze uszy, jak i oczy! Przedłużcie sobie sylwestra i wpadnijcie do największego klubu w Gdańsku!

Kiedy?

W każdy pierwszy piątek miesiąca

Wstęp:

po 21:00 panowie 10 zł

po 22:00 panowie i panie 10 zł

facebook.com/Bunkierclub

ul.Olejarna 3, otwieramy 17:00, start imprez 21:00

Rezerwacje: [email protected] 530 917 788

——————————————————————————

DJ MAMUT

Już w dzieciństwie kasetowy walkman wielkości i ciężaru cegły był jego przyjacielem - tak zaczęła się przygoda z muzyką. Z czasem zaczął kolekcjonować stare winyle a walkmana zamienił na mikser i deki.

I tak przypadek sprawił, że jego zainteresowanie przerodziło się w pasję, którą już od jedenastu lat dzieli się z innymi. Obecnie rozpoczął nową - do tej pory unikalną formę oprawy imprez, jaką jest miksowanie videoclipów.

Można nie tylko słuchać, ale i oglądać to, co prezentuje. Wychowywał się na muzyce lat 70tych i 80tych i po dziś dzień to temat przewodni jego imprez.

Link

——————————————————————————

Patronat:

Radio Eska

trojmiasto.pl

——————————————————————————

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich. Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ!

Dodatkowe informacje: http://facebook.com/events/553279894807998/ e-mail: [email protected]