Występ kabaretowy - Szymon Łątkowski "Sam Przeciwko Polsce"

Kultura, Gdańsk

Data 06.01.2015 19:00
Miejsce Bunkier
Adres ul.Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł

06.01.2014 godzina 19.00 Klubogaleria Bunkier Gdańsk

Szymon Łątkowski jako "Szymon Mówi Kabarety“ z programem kabaretowym ”Sam Przeciwko Polsce" wystąpi 6 stycznia w Bunkrze. Będzie się święto dla wszystkich którzy lubią się śmiać!

Gościem klubu będzie Szymon Łątkowski. Jeden z najciekawszych, najzdolniejszych i najzabawniejszych komików młodego pokolenia. Wyjątkowy, bo jego styl to połączenie monologu kabaretowego, Stand Upu, monodramu oraz komedii. Pomimo młodego wieku zdobył już kilkanaście nagród na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach kabaretowych.

Do Gdańska zawita ze swoim nowym programem: “Sam Przeciwko Polsce” - w całości poświęconym Polsce i Polakom. Półtoragodzinny spektakl to podróż po różnych częściach naszego społeczeństwa. Tych rzeczywistych i tych absurdalnych.

Sam Przeciwko Polsce to błyskotliwy, inteligentny humor na wysokim poziomie. Najmocniejszą stroną spektaklu jest jednak świetne aktorstwo komediowe. Szymon błyskawicznie przeistacza się ze smutnego ziemniaka w pełnego energii biznesmena by powrócić na scenę, jako przygarbiony, przytłoczony problemami, znerwicowany nauczyciel.

W trakcie spektaklu przez scenę przewija się wiele ciekawych postaci. Największą gwiazdą był Szalony Malarz, któremu niestraszne kreślenie każdego portretu. Jednak od kiedy Pan Ziemniak zaczął karierę wokalną, to właśnie on stał się królem sceny. Piosenka Ziemniaka wykonywana do melodii "Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadło zdobywa serce każdej widowni.

Cena biletu 10zł

Więcej na stronie internetowej: TUTAJ

oraz profilu Facebook: TUTAJ