Old and New Beats - part 3 | Miasto Aniołów| 19.12

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 19.12.2014 21:00
Miejsce Miasto Aniołów
Adres Chmielna 26
Miejscowość Gdańsk
Bilety Od 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich gratis. Po 23:00 wstep 10 zł.

Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowe before w Mieście Aniołów. Szukasz miejsca z atmosferą na piątkowy wieczór? Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę z cyklu "OLD & NEW BEATS". Piątek. Start 21.00.

Stare hity mieszane z energiczną dawką klubowych rytmów i oldschoole lat 70, 80 i 90-tych. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. Za konsoletą rotacyjnie: nasz Rezydent DJ Leo oraz Gość z Torunia DJ Funk Dee, zrobią wszystko żeby stworzyć dobry klimat do tej jakże wyjątkowej imprezy.

Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym super klimacie i do tego jeszcze ta muza. Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w te piątkowe wieczory, te niech żałuje.

Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje!

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:

500 ml Okocim i Carlsberg - 5.00 PLN

40 ml wódki Bols - 4.00 PLN

40 ml whisky Grant's - 7.00 PLN

Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP. O d 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich gratis.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow

Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików 58 768 58 31

DJ Leo- od 1986r dj w tójmiejskich lokalach współpracujący z agencja "AVANTI" Night Club "DERBY"w Sopocie był początkiem przygody jako dj W późniejszym czasie Grałem w takich lokalach jak Lido,Maxim,Non-Stop,Morenka,i wiele innych Od 2001r rezydent dolnej Sali w Klubie GALAXY później CURACAO Moja Specjalność Hity lat 80-90tych.

DJ Funk Dee - Adam Wirzchowski aka Dj Funk Dee. Swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2000 roku i do dziś jest jednym z bardziej znanych drapaczy płyt w Toruniu. Swoje sety dobiera wprost proporcjonalnie do reakcji publiki, od prawdziwych klasycznych house'ów, poprzez klimatyczne r&b, funk, aż po najróżniejsze formy remiksów, mashapów, party breaków szeroko pojętej muzyki tanecznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz to bardziej wymagających odbiorców, Funk Dee zostaje członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu. Obecnie rezydent Monaco Club Toruń, sieci klubów Carpe Diem oraz Stary Anioł Toruń.