Mela Koteluk

Koncerty, Gdańsk

Data 19.10.2014 20:00
Miejsce Parlament
Adres Świętego Ducha 2
Miejscowość Gdańsk
Bilety 49 zł

Agencja koncertowa P.W. Events z przyjemnością zaprasza na gdański koncert Meli Koteluk! Wokalistka i autorka tekstów, która zauroczyła polskich fanów kobiecością i cudownym głosem - rusza w kolejną trasę koncertową, gdzie będzie promować swój nadchodzący album. Już 19 października Mela zahaczy o gdański Parlament.

Debiutancka płyta Meli Koteluk - "Spadochron" została okrzyknięta jednym z najgłośniejszych debiutów 2012 roku. Intrygujące kompozycje przyciągnęły miłośników nietypowych i wymykających się zaszufladkowaniu brzmień. Artystka nie spoczęła na laurach i szybko zaczęła pracować nad nowym materiałem. W międzyczasie w duecie z Czesławem Mozilem nagrała utwór "Pieśni o szczęściu", promujący film "Baczyński" w reżyserii Kordiana Piwowarskiego.

Obecnie Mela kończy pracę nad swoim drugim albumem. Dokładnie 22 czerwca 2014 roku pojawił się singiel "Fastrygi", promujący kolejnego pełnograja. Od kilku tygodni utwór znajduje się w pierwszej piątce Listy Przebojów Programu 3. Premiera nowego materiału nastąpi wczesną jesienią! Do zobaczenia w Parlamencie! ** Oficjalny teledysk "Fastryg"**