Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Happysad znów na gdyńskiej scenie

Koncerty, Gdynia

Data 11.10.2014 19:00
Miejsce Ucho
Miejscowość Gdynia
Bilety 45 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu)

Dwa lata po bardzo dobrze przyjętym złotym krążku „Ciepło/Zimno“, Happysad wydaje w wytwórni Mystic nowy album pt. „Jakby nie było jutra“ i wyrusza w promującą go trasę koncertową. Aktualny materiał zrealizowany został po raz pierwszy z Marcinem Borsem. W nagraniach instrumentów klawiszowych zespół wspierał Maciej Ramisz, który poznał się z muzykami podczas zeszłorocznego konkursu na cover utworu Happysad.

Maciej wystąpił ze swoją wersją „Kostuchny” w łódzkiej Dekomresji i tak rozpoczęła się ich wspólna znajomość. Tej jesieni pojawi się na scenie jako szósty członek zespołu. O samym nagrywaniu płyty muzycy piszą: Włożyliśmy w nią ogromne pokłady emocji i siły. Pracowaliśmy na zabój, późnymi godzinami, wychodząc ze studia wczesnym rankiem, wbrew naszym biologicznym zegarom. Jakby nie było jutra. Podczas trasy zespół zaprezentuje na pewno cały nowy materiał oraz przekrój przez dotychczasowy dorobek.

Na większości koncertów u boku Happysad pojawią się wrocławskie Neony.

BILETY: 45 zł (przedsprzedaż) / 55 zł (w dniu koncertu)

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00, sprzedaż również w trakcie wszystkich imprez – przy wejściu do klubu), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 11:00-21:00, nd. – 11:00-20:00), Spirit Of Rock And Roll secondhand & new clothing – Lendziona 17 (Gdańsk Wrzeszcz, pn.-pt.: 12:00-19:00, sb.: 11:00-18:00), Eventim – w sprzedaży drogą elektroniczną i w punktach stacjonarnych Eventimu, np. w gdańskich Empikach (wyszukiwarka sklepów – eventim.pl – u dołu strony; cena w sieci – 48 zł)

Cena „w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.

Pula biletów przeznaczonych do sprzedaży w dniu imprezy obowiązuje tylko wówczas, gdy wejściówki nie wyprzedadzą się w ramach przedsprzedaży. Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykamy o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznawiamy dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie.