Chris Botti zagra w Gdyni po raz drugi

Koncerty, Gdynia

Data 30.09.2014 00:00
Miejsce Gdynia Arena
Miejscowość Gdynia
Bilety 150/180/200/220/250 zł

30 września we wtorek na hali GDYNIA ARENA wystąpi Chris Botti - jeden z najlepszych trębaczy świata. Jego ostatnia płyta - „Impressions" - została uhonorowana prestiżową Nagrodą Grammy w kategorii „Najlepszy album instrumentalny muzyki pop".

16 marca 2013 roku Chris Botti wystąpił po raz pierwszy w Arenie Gdynia, prezentując m.in., utwory z płyty, która została potem uznana za najlepszy album roku. Koncert był znakomity pod każdym względem - muzycznym, akustycznym i „interaktywnym", bo artysta z ogromną łatwością nawiązał kontakt z publicznością, która niezwykle żywiołowo reagowała zarówno na prezentowane utwory, jak i na lekkie i dowcipne wypowiedzi bohatera wieczoru. Chris Botti sprawiał wrażenie zrelaksowanego, choć tuż przed koncertem spędził trochę czasu na przymusowych zakupach; jego bagaż nie doleciał na lotnisko w Gdańsku i muzyk w pośpiechu musiał skompletować wieczorowy strój, w którym wyszedł na scenę. A potem zagrał i - jak przystało na „Czarodzieja trąbki" - zaczarował zgromadzoną w hali publiczność.

Bilety w cenie 150/180/200/220/250 zł można kupić m.in. na stronach: www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.