Monster Trucki przy Narodowym Stadionie Rugby

Sport, Gdynia

Data 04.09.2014 19:00
Miejsce Narodowy Stadion Rugby
Adres ul. K. Górskiego 10
Miejscowość Gdynia
Bilety Ulgowy 3-15lat 20zł, Normalny 30zł

Już w najbliższy czwartek na parkingu przy Stadionie Rugby (ul. Kazimierza Górskiego 10) wjadą gigantyczne monster trucki prowadzone przez najlepszych polskich i zagranicznych kaskaderów z grupy Monster Show Chaloupka. Jednak bez obaw! Jak zapewniają organizatorzy Narodowy Stadion Rugby jest całkowicie bezpieczny. Pokazy rozpoczną się o godzinie 19:00.

Jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV i wiele, wiele innych. Kaskaderzy z grupy Monster Show Chaloupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed gdyńską publicznością.

Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć jedyny w europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców. W finale zobaczymy kasację pojazdów dwoma potężnymi Monster Truckami – w tym pierwszej polskiej konstrukcji tego typu Warszawa M20!

Kaskaderzy Monster Show Chaloupka oprócz doskonałych umiejętności zaprezentują również wspaniałą grę aktorską – dobra zabawa gwarantowana.

Więcej na facebook.com/MonsterShowProject