Morbid Angel na trzech koncertach w Polsce

Koncerty, Gdańsk

Data 20.09.2014 00:00
Miejsce B90
Miejscowość Gdańsk
Bilety 60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Knock Out Productions oraz klub B90 z ogromną przyjemnością zapraszają na trzy koncerty legendarnego Morbid Angel. Amerykanie zaprezentują w całości album „Convenant” oraz największe klasyki zespołu. Tego po prostu nie można przegapić.

Chcesz usłyszeć genialny album „Covenant” genialnych Morbid Angel w całości? Nie musisz odpalać smartfona, tabletu, odtwarzacza empetrójek, kompaktów czy gramofonu. Możesz to zrobić z udziałem muzyków, na żywo, w Polsce, do tego aż trzy razy! Rocznicowe tournée upamiętniające wspaniałą płytę Amerykanów, jesienią 2014 roku zahaczy mocno o nasz kraj.

„Covenant” to znacząca płyta w historii zespołu, jak i gatunku. Jeden ze znaków firmowych Morbidów. Po dwóch wcześniejszych arcydziełach, kapela z Florydy stworzyła kolejne, choć po odejściu Richarda Brunellego nie wszyscy wierzyli w jej świetlaną przyszłość i jakość jej muzyki. Do współprodukcji zaangażowano Fleminga Rasmussena, opromienionego sławą po współpracy z Metallicą. „Covenant” okazał się komercyjnym sukcesem oraz pierwszym wydawnictwem deathmetalowym, które wydała (w USA) wytwórnia wchodząca w skład potężnego koncernu Warner Music Group. O komercjalizacji i pójściu w stronę mainstreamu oczywiście nie było mowy. David Vincent i Trey Azagthoth stworzyli dzieło o niesamowitym klimacie, okultystyczno-satanistyczne tekstowo, spójne muzycznie. Z dwoma najwspanialszej próby deathmetalowymi klejnotami, czyli „Rapture” i „God Of Emptiness”.

Bilety do nabycia na stronie tickets.soundrive.pl oraz w SPATiF (Sopot), Cafe Absinthe, Stacja DeLuxe (Gdańsk), Śródmieście (Gdynia)