BRACIA dodadzą energii triathlonistom i kibicom

Koncerty, Przechlewo

Data 06.08.2014 00:00-07.09.2014 00:00
Miejscowość Przechlewo

Podczas wrześniowego Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 zaplanowano nie tylko sportowe atrakcje, ale również ciekawe wydarzenia towarzyszące. Na zakończenie imprezy odbędzie się koncert zespołu BRACIA – jednej z najbardziej cenionych formacji rockowych w Polsce.

[IMG_R]2[/IMG_R]

Dla artystów będzie to pierwsza wizyta w Przechlewie i kolejna na intensywnej w tym roku trasie koncertowej. Wśród utworów, które zaprezentują 7 września na scenie zlokalizowanej tuż przy Jeziorze Końskim znajdą się kompozycje takie jak „Wierzę w lepszy świat”, „Parnassus” czy „Po drugiej stronie chmur” . Podobnie, jak w przypadku ogólnopolskich koncertów zespołu BRACIA, muzyce będą towarzyszyć ciekawe wizualizacje na specjalnym ekranie.

Koncert zespołu BRACIA będzie doskonałym, muzycznym podsumowaniem imprezy. To również nagroda dla wszystkich triathlonistów i kibiców, wśród których z pewnością nie zabraknie mieszkańców naszego regionu – przyznaje Paweł Nowak, Prezes Zarządu firmy Prime Food i jeden z organizatorów zawodów. – Zapraszamy wszystkich do kibicowania triathlonistom podczas ich zmagań, a następnie świętowania we wspólnym gronie – dodaje.

Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku. Na czele formacji stoją bracia – Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, a Wojtek – cenionym w branży muzycznej gitarzystą. Zespół ma w dorobku 4 albumy”: „Fobrock”, „Tribute to queen”, „Zapamiętaj” oraz najnowszy, „Zmienić zdarzeń bieg”. Do największych sukcesów Piotra Cugowskiego można zaliczyć m.in. współpracę z Jonem Lordem, legendarnym muzykiem z zespoły Deep Purple, z Garou czy z legendarnym wokalistą, Stanem Borysem, z którym nagrał nową wersję przeboju „Jaskółka Uwięziona”. Więcej informacji o zespole można znaleźć na stronie www.bracia.pl.

Zawodnicy i kibice, którzy wezmą udział w koncercie na zakończenie wrześniowych zawodów mogą spodziewać się sporej dawki pozytywnej energii i dobrej zabawy. To nie koniec atrakcji zaplanowanych podczas Prime Food Triathlon Przechlewo 2014.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 6-7 września 2014. Na liście startowej potwierdzonych jest już ponad 400 uczestników, którzy zmierzą się na dystansie 1/2 oraz 1/4 Ironman. W pierwszym przypadku zawodnicy pokonają 1900 m pływania w Jeziorze Końskim, 90 km jazdy na rowerze na malowniczej, lecz wymagającej trasie Przechlewo-Rzeczenica oraz 21,1 km biegu. Drugi dystans będzie o połowę krótszy. Nowością będzie rywalizacja sztafet składających się z trzech osób, z których każda zmierzy się z inną konkurencją.

Organizatorami wrześniowych zawodów są: Gmina Przechlewo, Endu Sport, a przede wszystkim Zakładowy Klub Sportowy Contra, którego zawodnicy uczestniczą w wielu imprezach sportowych w kraju i za granicą. Głównym sponsorem jest firma Prime Food Sp. z o.o. Dodatkowe informacje i formularz zgłoszeniowy Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl. Impreza jest częścią największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych – ENEA Tri Tour.

Kalendarz wszystkich imprez w ramach ENEA Tri Tour:

  • 31.05-01.06.2014 JBL Triathlon Sieraków
  • 20.06. 2014 Triathlon Kołobrzeg
  • 06.07.2014 Triathlon Szczecin
  • 26-27.07.2014 ENEA Poznań Triathlon
  • 15-17.08.2014 Tour de Tri (Piła )
  • 31.08.2014 Panasonic Evolta Triathlon (Borówno)
  • 06-07.09.2014 Prime Food Triathlon Przechlewo