Sylwia Grzeszczak na sopockim hipodromie

Koncerty, Sopot

Data 30.04.2014 09:05
Miejsce Hala Pomarańczowa
Adres Polna 1
Miejscowość Sopot
Bilety 35, 45, 60 zł

**Sylwia Grzeszczak w ekskluzywnej trasie koncertowej Royal Concert oraz Gorgo Music przedstawiają ekskluzywną trasę koncertową Sylwii Grzeszczak, wokalistki, autorki tekstów i kompozytorki - jednym słowem człowiek orkiestra. Dzisiaj bije rekordy popularności, podbija listy przebojów, a jej półki uginają się pod ciężarem kolejnych nagród. **

Sylwia Grzeszczak wraz z zespołem zawita w maju do sopockiej hali Hipodrom, gdzie zaśpiewa swoje największe przeboje. Zaś przed głównym koncertem publiczność rozgrzewać będzie rockowo-metalowy zespół Rotten Wood.

Występujący:

  • Sylwia Grzeszczak
  • Rotten Wood

Inauguracja trasy koncertowej miała miejsce 6 grudnia w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Halę wypełniło ponad cztery tysiące miłośników Sylwii. Razem z zespołem artystka pojawi się w siedmiu największych salach koncertowych w Polsce, organizatorzy podczas całej trasy spodziewają się ponad 35.000 tys. fanów. Nie lada gratka dla sympatyków Sylwii, takiego wydarzenia w jej karierze jeszcze nie było.

Wyjątkowa trasa podczas której zaprezentuje kompozycje z najnowszego krążka, zatytułowanego "Komponując siebie", a także starsze, ulubione przez publiczność utwory. Artystka zapewnia, że przygotowała niespodzianki o których fani dowiedzą się podczas koncertów jedną z nich będzie wykonanie coveru Whitney Houston "I Will Always Love You" "Dopiero jak ruszyliśmy w trasę, to zdałam sobie sprawę z tego, jak wielkie to jest wyzwanie. Przed samym koncertem strach jest zawsze.

Ale w momencie jak wchodzę na scenę, zostaje już tylko mobilizacja i myśl, że muszę dać z siebie wszystko. Ja dla takich chwil żyję. To jest to, co kocham" - tak o trasie mówi Sylwia. Na scenie towarzyszyć będzie świetna gra świateł, wizualizacje, tak, aby uczestnicy tego wydarzenia mogli rozkoszować się nie tylko dźwiękami płynącymi ze sceny, ale również doskonałą oprawą graficzną. Trasa koncertowa zostanie zarejestrowana przez telewizję Eska TV.

TIMING KONCERTU:

  • Wejście od godz. 17:00
  • Support: godz. 18:30
  • Początek koncertu: 20:00
  • Bilety do nabycia na: www.biletyna.pl oraz w sieci pizzerii Pizzeria 5 Sopot