Addicted to Art vol. 3 - SEIKON

Kultura, Sopot

Data 20.03.2014 20:00-03.04.2014 00:00
Miejsce Zatoka Sztuki
Miejscowość Sopot

Biedrona oraz Zatoka Sztuki zapraszają na trzecia wystawę z cyklu "Addicted to Art" dla tych którzy jeszcze nie wiedzą jest to projekt którego ideą jest prezentacja artystów lokalnych, jak i zagranicznych sceny graffiti oraz street artu. Jest to kompozycja wernisaży połączonych z dźwiękami muzyki prezentowanych przez przedstawicieli współczesnych nurtów muzycznych, koncertów, live act'ów.

Trzecim artystą, który zaprezentuje swoja prace w przestrzeni Zatoki Sztuki będzie przedstawiciel 3miejskiej sceny SEIKON.

SEIKON jest absolwentem Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na co dzień zajmuje się grafiką i malarstwem, pracuje i tworzy na terenie Trójmiasta. Aktywnie działa w przestrzeni miejskiej od 1999 roku. Przez lata jego styl ewoluował, a obszar zainteresowań poruszał się w kierunku szeroko pojętej abstrakcji. Obecnie specjalizuje się w geometrycznych wzorach, które w połączeniu z wyrazistymi kolorami odmieniają oblicza malowanych przestrzeni. Coraz częściej realizuje projekty łączące dźwięk, światło i instalacje.

O muzykę tego wieczoru zadba TUSE (DSC/DONS/BassPushers).

TUSE tworzył i współpracował przy wydaniach mixtape'ów czołowych polskich Dj-ów takich jak Dj Krime, Taśmy Trzaski, DMC, Pistolet,Mental Cut.

Rezydent gdańskiego klubu Stacja Deluxe, sopockiego S.F.I.N.K.S.700 Supportował wykonawców takich jak: Deekline, Netsky, Logistics, Featurecast, Mr. Krime, Falcon, Twister, Plash.

Prezentowane style muzyczne: nu jazz // bassmusic // ragga jungle.

mixcloud.com/tuse/

Będzie to dobry b4 przed weekendowym imprezowaniem , dlatego serdecznie wszystkich zapraszamy , tego dnia na barze będą obowiązywać promocje na alkohol , a drink ADDICTED w specjalnej cenie.

Wystawa zostanie otwarta w sobotę, 20 marca o godzinie 20. Prace będzie można oglądać do czwartku, 3 kwietnia.