Rock'N'Roll'owe Ostatki: Izzy Rockers + After Party

Koncerty, Gdańsk

Data 01.03.2014 21:00
Miejsce Metro
Adres Leona Miszewskiego 12/13
Miejscowość Gdańsk
Bilety 2-12 zł

Przybywajcie do Klubu METRO w ostatnią sobotę karnawału, aby podczas rock'n'rollowego koncertu i imprezie po, dać upust swoim nieskoordynowanym ruchom ciała!

ROCK'N'ROLL - Styl muzyczny, który powstał w 1951 roku. Podstawowa forma leżąca u fundamentów wszystkich stylów rockowych. Sam termin "Rock'N'Roll" został zaczerpnięty bezpośrednio z tradycji bluesa, w której był aluzją do aktu seksualnego...

Tego wieczoru będziemy mogli "uprawiać" do białego rana rock'n'rollowe pląsy i wygibasy, a zapewnią nam to:

Izzy Rockers

Czasy lat 50-tych i 60-tych już nie wrócą. Ale muzyka z tamtych lat została. Co więcej, to właśnie przy tych rytmach ponad pół wieku później wciąż najlepiej się bawimy. To właśnie z tego założenia wyszedł zespół Izzy Rockers, który stawia sobie jasny cel - grać klasyczny rock and roll. Tak, aby wszystkich poderwać do tańca.

Zespół sięga po najbardziej znane utwory takich wykonawców jak Carl Perkins, Jerry Lee Lewis, Little Richard, Bill Haley and the Comets, Elvis Presley, jak również Dire Straits, Queen czy Electric Light Orchestra. W repertuarze Izzy Rockers są też oryginalne, nowatorskie aranżacje znanych przebojów.

  • soundcloud.com/izzyrockers
  • www.facebook.com/IzzyRockers

Jaca

DJ, organizator, animator muzyczny. (nieślubne dziecko Janis Joplin i Jim'a Morrisona ;) Od 2009r. organizuje/gra w Trójmiejskich klubach imprezy w klimatach: Rock, Flower Power, Reggae. W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajowa scenę.

  • www.facebook.com/djjaca.jacenty