Z Miłości do Nauki – walentynkowy wieczór tylko dla dorosłych

Inne, Gdyni

Data 14.02.2014 20:00
Miejsce Centrum Nauki EXPERYMENT
Adres Aleja Zwycięstwa 96/98
Miejscowość Gdyni
Bilety 24 zł

Kolacja, kino, kwiaty – to wszystko już było! Dlaczego by nie podejść w tym roku do tematu Walentynek trochę bardziej kreatywnie, niecodziennie, a nawet… naukowo?

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza wszystkich zakochanych oraz wielbicieli nauki, pary i singli wszelkiej maści, na jedyny w swoim rodzaju wieczór walentynkowy pod hasłem „Z Miłości do Nauki”. To wydarzenie wyjątkowe, które oprócz naukowych uciech dostarczy Wam również doznań czysto artystycznych. Ten alternatywny sposób na spędzenie tegorocznych Walentynek przeznaczony jest tylko dla dorosłych (powyżej 18 roku życia).

Tego wieczoru w menu znajdą się pokazy fizyczne z procentami w tle (będzie przy tym sporo śmiechu), chemiczne ekscesy w salach warsztatowych, zabawa w hand made, tematyczne spacery po wystawie, a na deser koncert duetu Lilly Hates Roses.

Kto z nauką obcuje na co dzień ten wie, że jest ona kopalnią fascynujących tematów. Potrafi zadziwiać nas nowymi odkryciami, inspirować i pobudzać chęć do poszukiwań, do działania, do życia! W zasadzie na wielu działa ona tak samo jak… miłość. W Centrum Nauki EXPERYMENT marzy nam się, aby w Walentynki nie tylko rozkochać Was w sobie, ale również w nauce właśnie!