Back to Oldschool

Imprezy klubowe, Sopot

Data 01.02.2014 22:00
Miejsce Kongo Bar
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety 20 zł

Zapraszamy na imprezę Back to Oldschool!

Jest to remake słynnej imprezy z Tropikalnej Wysypy, który podbił Sopot!

Wpadajcie to Kongo i poczujcie się jak w latach 90..to były czasy, to był dopiero klimat!

Pamiętacie? Jeśli nie to przyjdźcie i sprawdźcie jak on ewoluował!

I pamiętajcie - do 23:00 wstęp z listy FB za free!

Za dekami zagrają dla Was R.I.M.M i Nomiusz!

R.I.M.M. - dj / party rocker, który od 2005 roku trzęsie pomorską sceną klubową. Autor mixtapów i produkcji hiphopowych, będący pod silnym wpływem dzikiej nieokiełznanej elektroniki. Entuzjasta gramofonowych wariacji, wyciągania najlepszych kąsków House i RnB i bezwzględnego mieszania ich z głębokim i szorstkim BASSem.

Mimo, że obsługę gramofonów zaczynał od scratchingu, to zawsze ciągnęło go w stronę nakręcania tłumów na parkiecie. Doceniany przez kluby, w ciągu kilku lat działalności zdążył zostać zaproszony na setki imprez w głównych lokacjach całej Polski. Gość audycji radiowych Planeta FM, RMF Maxx, Weekend FM, FAMA. Z licznych projektów klubowych możemy wymienić chociażby głośną trasę "Napad Na Baun$, "Mix&Bauns" dla sieci Plus GSM czy też "MTC Black&House".

Występował u boku wielu znakomitych djów (m.in. Tom Novy, Treasure Fingers, Featurecast, A-Skillz) i raperów polskiej sceny hip-hop (m.in. Tede, Donguralesko, Pezet, Onar, Numer Raz). Gościnny DJ zawodów tanecznych "Dance Battle For Poland", "Shake Ya Booty" czy "Booty Challenge" oraz eventów specjalnych, jak "DeSkiDance", Mistrzostwa Polski w Driftingu 2012 Poznań czy "Top Trendy Festival Afterparty".

W każdym miesiącu można go usłyszeć m.in. w łódzkich kluba Spinka i Czekolada, sopockim Dream Clubie oraz gdańskim Bunkrze. Mocno zacieśnił swoją współpracę z siecią klubów Czekolada. Rezyduje w sopockim oddziale. Obwinia się go głównie o nieustającą popularność środowego cyklu Ladies Night, który prowadzi od początku istnienia klubu.

NOMIUSZ - Pochodzi z Gdańska. Mając 16 lat współpracował z najlepszymi wówczas stacjami internetowymi. Po roku zabawy w DJ'a radiowego pojawiła się nadzieja. Trafił na kurs organizowany przez firmę związaną z branżą dj'ską w Sopocie. Pierwsze starcie z odtwarzaczami najwyższej klasy oraz mixerem muzycznym przeżył zwycięsko, otrzymał dyplom ukończenia kursu. Grywał tu i ówdzie, lecz prawdziwym zwrotem w jego życiu jako DJ'a stała się rezydentura w największym klubie studenckim w Polsce którym był AKPG KWADRATOWA w Gdańsku. Dopiero tam został doceniony i jakoś się potoczyło. W międzyczasie grywał wspólnie z Dj'em Mibro w Tropikalnej Wyspie w Sopocie. Po pewnym czasie został tam rezydentem. Dziś Tropikalnej Wyspy już nie ma. W jej miejscu powstał nowy klub Kongo Bar, którego Nomiusz również jest rezydentem. Nomiusz grał również na imprezie która wstrząsnęła Trójmiastem - "Horny Night" w Nowej Republice, która teraz co środę jest w Kongo Barze!

Widzimy się w Kongo!