Koncert Gospel - JNR Robinson (UK) i 150- osobowy chór

Koncerty, Gdańsk

Data 09.02.2014 19:00
Miejsce Babtyści-Pierwszy Zbór
Adres gen. Henryka Dąbrowskiego 11
Miejscowość Gdańsk
Bilety Wstęp wolny - wymagana jest rezerwacja miejsc

Stowarzyszenie Gospel Trójmiasto, Grace Gospel Choir oraz wszyscy uczestnicy Warsztatów Gospel Gdańsk 2014 zapraszają serdecznie na Koncert Finałowy!

Na scenie w Kościele Baptystów w Gdańsku (ul.Dąbrowskiego 11) 09.02 o godz. 19:00 stanie ponad 100-osobowy chór! Przez niesamowity klimat muzyki gospel poprowadzi przybyły z Wielkiej Brytanii JNR Robinson, wokalista o fenomenalnym głosie i charyzmatyczny dyrygent.

Zagra zespół w składzie: Mateusz Hoppe (klawisze), Jarosław Bielawski (perkusja), Jan Mysior (bas).

Ilość miejsc na widowni jest ograniczona! Wymagana rezerwacja miejsc na koncert poprzez formularz internetowy (KLIK)

lub poprzez wiadomość (imię, nazwisko, ilość rezerwowanych miejsc) wysłaną na adres e-mail: [email protected]

JNR Robinson to jeden z najbardziej popularnych i powszechnie szanowanych brytyjskich wokalistów i instruktorów specjalizujących się w muzyce gospel. Ma na koncie występy w wielu programach telewizyjnych i radiowych, a także w musicalach wystawianych w "West End". Współpracował ze znanymi artystami, takimi jak Yolanda Adams. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wokalnych i muzyki gospel. Aktualnie jego działalność skupia się na Europie, chociaż koncertował już w krajach na całym świecie, m.in. w Kolumbii, Meksyku, Ekwadorze i Stanach Zjednoczonych. W 2009 roku JNR Robinson wydał swój debiutancki album "Prelude''.