Pablopavo i Ludziki

Koncerty, Gdańsk

Data 09.02.2014 21:00
Miejsce Bunkier
Adres Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 30 zł , w przedsprzedaży 25 zł

Pablopavo urodził się w marcu '78 roku. W roku '93 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba -lan.

W roku 2003 powstał zespół Vavamuffin, w którym Pablo jest jednym z trzech wokalistów. Więcej informacji na stronie zespołu (www.facebook.com/vavamuffin, www.vavamuffin.art.pl).

W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.

W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera nowej płyty POLOR. Poprzedzają ją 2 single. "Koty" postanowiliśmy wam zaprezentować nietypowo - bo jako związaną z piosenką grę typu arcade (www.karrot.pl/koty). "Dancingowej Piosenki Miłosnej" zaś od niedawna można posłuchać w eleganckich rozgłośniach radiowych.

Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.