Gdynia Breaks 2014

Sport, Gdynia

Data 01.02.2014 14:00
Miejsce Klub Muzyczny Ucho
Adres ul. Św. Piotra 2
Miejscowość Gdynia
Bilety wstęp wolny

Gdynia Breaks 2014, czyli konkurs breakdance oraz koncert grupy Elek3city. Wydarzenie realizowane w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej.

1 lutego Gdynia zatańczy dzięki Wymiennikowni!

Wszystko za sprawą Gdynia Breaks 2014 - wydarzenia związanego z subkulturą hip-hop, a konkretnie jednym z jej elementów - tańcem breakdance. Podczas wydarzenia tancerze - bboye zmierzą się ze sobą na parkiecie w dwuosobowych ekipach i solo w innowacyjnym konkursie "Seven 2 Smoke - Subject".

Wydarzenie organizowane jest w ramach młodzieżowego projektu "Wymiennikownia - innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży", którego główną ideą, jak sama nazwa wskazuje, jest wymiana pasji, nietuzinkowej wiedzy i doświadczeń. 1 lutego w Klubie Muzycznym "Ucho" w Gdyni młodzi ludzie z Gdyni, z całej Polski oraz zza granicy będą mieli okazję wymieniać swoje doświadczenie, a także dzielić się swoją pasją do tańca.

Będzie energicznie, głośno, dynamicznie i z pasją. Tancerzy wesprą doświadczony DJ, a przede wszystkim - Elek3city Band, który zagra na żywo muzykę w stylu funk, break i soul. O godzinie 21.30 Elek3city zagra koncert dla wszystkich miłośników takich brzmień.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie zarejestruj się mailowo: [email protected].

Wstęp na imprezę jest bezpłatny - całe wydarzenie i projekt "Wymiennikownia" współfinansowane są przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej oraz Gminę Miasta Gdynia.

Zaczynamy 1 lutego (sobota) o godzinie 14 w Klubie Muzycznym Ucho (Gdynia, ul. Św. Piotra 2)!

Zgodnie z hasłem Gdynia Breaks 2014: Break through & Fly!