Politycy nie zabijajcie polskich mediów

I Love Sopot

Imprezy klubowe, Kongo Bar

Data 25.01.2014 22:00
Miejsce Sopot
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Kongo Bar
Bilety 20 zł

Kongo Bar zaprasza na drugą już edycję kultowej sopockiej imprezy I Love Sopot!!!

Sopot to najbardziej imprezowe miasto w całej Polsce!

Jest po prostu niepowtarzalne!

My kochamy dzikie imprezy i Sopot...a Wy?

Jeśli tak to nie może Was zabraknąć na tej imprezie w Kongo!

Tylko u nas po raz pierwszy będziecie mogli pokazać jak bardzo uwielbiacie dobre imprezy i Sopot! A nie ma to lepszego miejsca niż Kongo!

Pamiętajcie, że jeśli mieszkacie w Trójmieście, wchodzicie za Free!* Za dekami stanie nasz ulubiony NOMIUSZ!

NOMIUSZ

Pochodzi z Gdańska. Mając 16 lat współpracował z najlepszymi wówczas stacjami internetowymi. Po roku zabawy w DJ'a radiowego pojawiła się nadzieja. Trafił na kurs organizowany przez firmę związaną z branżą dj'ską w Sopocie. Pierwsze starcie z odtwarzaczami najwyższej klasy oraz mixerem muzycznym przeżył zwycięsko, otrzymał dyplom ukończenia kursu. Grywał tu i ówdzie, lecz prawdziwym zwrotem w jego życiu jako DJ'a stała się rezydentura w największym klubie studenckim w Polsce którym był AKPG KWADRATOWA w Gdańsku. Dopiero tam został doceniony i jakoś się potoczyło. W międzyczasie grywał wspólnie z Dj'em Mibro w Tropikalnej Wyspie w Sopocie. Po pewnym czasie został tam rezydentem. Dziś Tropikalnej Wyspy już nie ma. W jej miejscu powstał nowy klub Kongo Bar, którego Nomiusz również jest rezydentem. Nomiusz grał również na imprezie która wstrząsnęła Trójmiastem - "Horny Night" w Nowej Republice. W tej chwili prowadzi podobną imprezę w nowym klubie V Club.

DJ SL

Pochodzi z Płocka. Wspólnie z Spinboy'em od 2000 roku tworzą kolektyw didżejski WGW Kompany. Rezydent klubów "Forma" w Płocku, "The Fresh" w Warszawie, oraz sobotnich imprez w Krakowskim "Ministerstwie". Po za tym odwiedził bądź występuję regularnie w klubach w całej Polsce. Grywał także za granicą: trzy razy zawitał do USA jak również w Londynie, Wiedniu, niemieckim Bohum i Hamburgu, Atenach i Egipcie. Występował na wszystkich trzech edycjach festiwalu "Reggaeland". Aktualnie w jego setach można usłyszeć mieszanke stylów Baltimore Club Music, Baile-Funk, Electro, Dubstep po New Wave, klasyki lat 80' i 90', Miami Bass wszystko okraszone przeróżnej maści Bootlegami.