Wielki Bal Charytatywny Rotary

Imprezy klubowe, Sopot

Data 25.01.2014 19:30
Miejsce Sofitel Grand Sopot
Adres Powstańców Warszawy 12/14
Miejscowość Sopot
Bilety 300 zł

Klub Sopot International Rotary i Międzynarodowe Forum Kobiet zapraszają na Wielki Bal Charytatywny 25 stycznia 2014 r., Sofitel Grand Hotel w Sopocie, godz. 19:30.

Motto Rotary: Służba ponad własne interesy (Service Above Self).

Projekty Klubu: Wyposażymy w meble ośrodek Sopocki Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Sopocie, który będzie służył osobom pozostającym w trudnej sytuacji życiowej, w tym bezdomnym, projekt we współpracy z klubem partnerskim - Hannover Balhoff oraz Rotary Fundation.

Sponsorujemy obozy wakacyjne wraz z nauką języka angielskiego dla dzieci z placówek opiekuńczych. Patronatem finansowym objęliśmy również Zespół Szkół nr 1 w Sopocie, czego miarą są medale sportowe jak i osiągnięcia naukowe. Mamy zamiar sponsorować Klub Sportowy Korona Cedry Małe oraz Fundację "Żyć z pompą. Pomóż dzieciom z białaczką", którą wspierają Marszałek Struk i Prezydent Paweł Adamowicz.

Sponsorujemy dom dla osieroconych dziewcząt w Limuru (Kenia), który prowadzą OO. Franciszkanie z Gdyni , projekt we współpracy z Międzynarodowym Forum Kobiet oraz dwoma klubami Rotary ze Sztokholmu. Dla młodzieży organizujemy Roczną Międzynarodową Wymianę, a dla studentów - rok stypendium na Uniwersytecie Stanu Georgia.

W 2010 r. fundowaliśmy samochód do transportu pacjentów Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku - dzięki wpływom z Balu, wsparciu Rotarianom z Hanoweru i Amsterdamu oraz Fundacji Rotary International.

W 2012 r. wzięliśmy udział w międzynarodowym projekcie budowy studni wody pitnej w Lesoto w Południowej Afryce. O nas: nasz angielskojęzyczny Sopot International Rotary Club działa aktywnie od 13 lat. Członkami są cudzoziemcy mieszkający w Trójmieście oraz Polacy związani zawodowo z biznesem międzynarodowym.

100% pozyskanych środków jest przekazywane beneficjentom, zaś minimalne koszty administracyjne pokrywane są z naszych składek członkowskich. Klub posiada status organizacji pożytku publicznego uprawniający nas do otrzymywania 1% odpisu od podatku dochodowego.

Bilety na Bal 2014: koszt biletu/osobę: 300 pln. (gorąca kolacja, bufet, wino, napoje bezalkoholowe, muzyka na żywo w nowym wydaniu, liczne atrakcje, w tym Aukcja a w niej vouchery, biżuteria oraz obrazy). Zgłoszenia prosimy kierować: [email protected] (przyszła Pani Gubernator naszego Dystryktu, członek naszego Klubu).

Oto adres naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegóły naszych Projektów oraz listę współpracujących organizacji i sponsorów: rotary.sopotinternational.org

Serdecznie zapraszamy!