Cosmic bowling

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 24.01.2014 20:00
Miejsce U7 Gdańsk
Adres pl. Dominikański 7
Miejscowość Gdańsk
Bilety wstęp wolny

Cosmic bowling. Wyjątkowa impreza, osadzona w kosmicznym klimacie, podczas której nie tylko świetnie się bawimy, ale i rozdajemy zaproszenia do U7, lub zaprzyjaźnionych z Nami partnerów. To idealna propozycja dla Ciebie. Na każdy piątek. Startujemy punktualnie o godzinie 20.

Mamy dla Was idealną propozycję na każdy piątek. Świetną opcję na wspólny wypad ze znajomymi. Idealny plan na idealny wieczór. Na każdy piątek.

Punktualnie o godzinie 20, tydzień w tydzień, zapraszamy Was na Cosmic Bowling, arcyświetną zabawę przy kręglach, z klimatyczną muzyką, ultrafioletowym oświetleniem, świetnymi ludźmi i wyjątkową atmosferą. Napisalibyśmy, że Cosmic bowling to coś więcej niż tylko gra w kręgle, ale to byłoby zbyt oczywiste.

Przykładowa galeria zdjęć z CB

Podczas CB nie tylko świetnie się bawimy, ale przy okazji rozdajemy również nagrody. Są to zaproszenia do m.in: Adventure Park Kolibki, Kart Center, Kina 6D w Galerii Przymorze, Teatru w Gdańsku, są to również bilety na mecze Lechii Gdańsk, żużlowego Wybrzeża Gdańsk, a także na mecze piłki ręcznej gdańskiego Wybrzeża. Nie skąpimy Wam również zaproszeń do U7, zdarza się, że losujemy dzbanki z piwem, czy drinki. Sami widzicie, dajemy Wam mnóstwo różnych ciekawych opcji, a Waszym jedynym zmartwieniem jest jedynie to, żeby....przyjść i czerpać z tego rogu obfitości.

Super impreza. Kosmiczny klimat. Nagrody. Zaproszenia. Cosmic bowling. W każdy piątek. Od 20. Musicie z Nami być!