Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Muzyczne trio w Parlamencie

Koncerty, Gdańsk

Data 13.02.2014 20:00
Miejsce Parlament
Adres Świętego Ducha 2
Miejscowość Gdańsk
Bilety 35 zł , w przedsprzedaży 30 zł

Domowe Melodie - trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobyli serca słuchaczy. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe oraz plan swoich wideoklipów. Dziś mogą się pochwalić ponad 40 tysiącami fejsbukowych fanów oraz 3,5 milionami odsłon na serwisie Yutube. Mają na koncie debiutancki album, który jak sami wyznali - wydało im życie.

Materiał, nagrany własnym kosztem bez wsparcia wytwórni, zdążył już zgarnąć wiele nagród oraz wyróżnień:

  • Debiut Roku 2012 według portalu musicis.pl
  • Polska Płyta Roku 2012 według uwolnijmuzyke.pl
  • 1.miejsce utworu "Grażka" na Liście Przebojów Trójki

Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, a sami skromnie powtarzają, że "po prostu chcą grać i śpiewać". Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła ich do Męskiego Grania. Udało im się rozkochać w sobie magiczną Islandię, która na dobrą muzykę ma monopol,a latem zapisali się na kartach historii festiwalu Heineken Open'er, dając zdaniem wielu jeden z najlepszych koncertów całej edycji 2013.

Ciężko wymarzyć sobie lepszy muzyczny debiut.

Domowe Melodie to długo oczekiwana odpowiedź na otaczającą nas ze wszystkich stron muzyczną papkę i dowód na to, że warto spełniać swoje marzenia. Trójka muzycznych zapaleńców, która własnym kosztem nagrała i wydała płytę jest tego doskonałym przykładem. Zasłuchujcie się.

domowe melodie

Kariera Domowych Melodii to przykład na to, że muzyka nie potrzebuje pośrednika. Każdy wyprzedany koncert jest dowodem, że dobre piosenki przemawiają uniwersalnym językiem, takim którego nie trzeba tłumaczyć, wytłuszczać i opatrywać eksperckim komentarzem.

Skład zespołu:

  • Justyna "Jucho" Chowaniak (kompozycja, wokal, teksty, pianino)
  • Staszek Czyżewski (kontrabas, akordeon)
  • Kuba Dykiert (gitara, perkusja).

www. facebook .com/ domowemelodie