Politycy nie zabijajcie polskich mediów

Warsztaty Gospel Gdańsk 2014

Koncerty, Gdańsk

Data 08.02.2014 00:00-09.02.2014 00:00
Miejsce Kościele Baptystów
Adres ul. Dąbrowskiego 11
Miejscowość Gdańsk

Stowarzyszenie Gospel Trójmiasto zaprasza na wspaniałe muzyczne i duchowe wydarzenie - Warsztaty Gospel w Gdańsku. Warsztaty odbędą się w weekend 08-09.02, w Kościele Baptystów przy ulicy Dąbrowskiego 11 w Gdańsku.

Warsztaty poprowadzi JNR Robinson - jeden z najbardziej popularnych i powszechnie szanowanych brytyjskich wokalistów i instruktorów specjalizujących się w muzyce gospel. Ma na koncie występy w wielu programach telewizyjnych i radiowych, a także w musicalach wystawianych w "West End". Współpracował ze znanymi artystami, takimi jak Yolanda Adams. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wokalnych i muzyki gospel. Aktualnie jego działalność skupia się na Europie, chociaż koncertował już w krajach na całym świecie, m.in. w Kolumbii, Meksyku, Ekwadorze i Stanach Zjednoczonych. W 2009 roku JNR Robinson wydał swój debiutancki album "Prelude''.

Zachęcamy do przeżycia z nami tych dwóch intensywnych dni wypełnionych śpiewem, spotkaniami z wyjątkowymi ludźmi i uwielbieniem. Zwieńczeniem tego będzie niedzielny koncert uczestników, którzy, dyrygowani przez Juniora Robinsona, zaprezentują poznane na warsztatach utwory.

Dobra znajomość języka angielskiego i nut nie jest wymagana - zapewniamy śpiewniki. Liczba miejsc ograniczona - zarejestruj się już dziś :)

Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 16 roku życia.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW:

  1. UCZESTNICY INDYWIDUALNI: Formularz zgłoszeniowy

  2. GRUPY (ponad 8 osób): Formularz do pobrania tu

Wypełniony formularz dla grup prosimy przesłać mailem na [email protected]

Warunki rejestracji:

zgłoszenie przy pomocy formularza oraz dokonanie wpłaty za udział. KOSZT uczestnictwa - 80 zł / osoba UWAGA: DO DNIA 15.01.2014 OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA KWOTA WPISOWEGO - 65 zł / osoba