Nico'ZZ Band (Francja)

Koncerty, Gdynia

Data 30.01.2014 19:30
Miejsce Blues Club
Adres Portowa 9
Miejscowość Gdynia
Bilety 30 zł , ulgowy 25 zł

Nico'ZZ to bardzo przystojny blues! Trójka doskonałych muzyków z Francji, dostarcza dawkę eklektycznego zestawienia bluesa, r&b i funky. Tak oryginalny repertuar i mistrzowskie jego wykonanie, przyciągnęły fanów na koncerty podczas intensywnych tras koncertowych we Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Austrii i Wielkiej Brytanii.

Teraz francuscy chłopcy przyjeżdżają podbić polską scenę z nową płytą, której fragmenty możecie posłuchać pod adresem: soundcloud.com/nicozz.

Liderem grupy jest gitarzysta i wokalista Nicolas Zdankiewicz. Wraz z nim w zespole muzykują basista - Pascal Dumont i perkusista - Arnaud Lesniczek. Nico zaczął grać na gitarze w wieku lat 12. Od 2003 podróżuje i gra w całej Europie. Wydał cztery płyty, z czego trzecią nagrał w Chicago z udziałem kilku wybitnych amerykańskich bluesmanów, m.in. Sir Waldo Weathers (saksofonista Jamesa Browna). Najnowszym wydawnictwem jest EP'ka zatytułowana "Sweat All Night", na której znalazły się cztery utwory i zapewne usłyszymy je, między innymi, podczas koncertów w Polsce.

  • Nico'ZZ (Nicolas Zdankiewicz) - guitar & Vocals
  • Pascal Dumont - Bass
  • Arnaud Lesniczek - drums