Alkopoligamia wraca do Trójmiasta

Koncerty, Sopot

Data 09.01.2014 20:00
Miejsce S.F.I.N.K.S 700
Adres al. Franciszka Mamuszki 1
Miejscowość Sopot
Bilety 35 zł , w przedsprzedaży 25 zł

Agencja Medium zaprasza na drugi koncert w ramach cyklu Przesłuchania, którego głównymi bohaterami będą Kuba Knap oraz Ten Typ Mes! Już niebawem, bo 9 stycznia sopocki Sfinks700 otworzy się na wszystkich tych, którzy od rapu wymagają nieco więcej.

Bilety na to wydarzenie w cenie 25 zł w przedsprzedaży już od 2 stycznia. Mes, człowiek wytwórnia, dostarczyciel hitów w ilościach hurtowych. Siedem płyt na koncie, setki występów, dekada na scenie i wciąż ewoluujący styl, sprawiają, że jego koncerty to prawdziwe arcydzieła gatunku. Wraz z Typem na koncertach szaleją Lepsze Żbiki, tj. artyści reprezentujący wytwórnię Mesa - Alkopoligamie. Stasiak, to współzałożyciel składu 2cztery7, który od lat wspiera Mesa na scenie. Za gramofonami stanie Dj Black Belt Greg - młody, respektowany gracz, który miał istotny wkład w ostatni krążek Mesa. Kolejnym ogniwem na scenie będzie Głośny, bitmejker Alkopoligamii, klawiszowiec i prekursor talkboxu. Czego chcieć więcej...? Ten Typ Mes w pełnym składzie, spodziewajmy się najlepszego..

Przed Mesem wystąpi natomiast Kuba Knap, czyli pierwszy artysta Alkopoligamii, który oddał duszę zwolnionym bitom i "country rap tunes". Zafascynowany teksańską niespiesznością i kalifornijskim słońcem wyróżnia się wśród rodzimych hiphopowców. Większość historii, które opowiada - o lenistwie, niepasujących do niego trzpiotkach, przeciągniętym dorastaniu i że ogólnie "nie jest z tych, którym się spieszy na metro" - siedzi najlepiej na lepkich, down-tempowych bitach czasem zahaczając także o breakbeat. Zapewne są wśród nas tacy, dla których to z pewnością nie będzie support.. Koncerty rozpoczną się od występu duetu Duchu/Emen, który zaprezentuje swoje najnowsze utwory.