Cieżkie brzmienia czyli: Loko, Season For The End i Moust.

Koncerty, Gdańsk

Data 03.01.2014 20:00
Miejsce Wydział Remontowy
Adres pl. Solidarności
Miejscowość Gdańsk
Bilety 9 zł

Wydział Remontowy zaprasza na koncert Loko, Season For The End i Moust. Koncert odbędzie się 3 stycznia o godzinie 20:00 w klubie Wydział Remontowy przy placu solidarności. Cena biletu to zaledwie 9 zł.

MOUST

Moust, czyli Muzyczna Organizacja Uszlachetniająca Szanowne Towarzystwo. Jej szeregi zasilają wielbiciele ostrego łojenia, którym trójmiejska scena nie jest obca:

Mario (gitara, wokal), udzielający się wcześniej m.in. w Enader; BenBen (wokal), którego kojarzyć należy z About, Scoorviel oraz Sainc; Katana (bas), współtworzył Succumb oraz Giant Ground Sloth; Kuraś (bębny) wyrwany dosłownie i w przenośni z podziemi. W tym składzie osobowym zespół dzielnie spotykał się od maja 2012r. Rok później życia zakręty wpłynęły na to, że kwestę perkusji ogarnął Jaro, który fundament sekcji rytmicznej również tworzył w Giant Ground Sloth, No Shore oraz Different. Póki co Moust dzielnie walczy w tej formie... Formacja łączy ciężkie, metalowe brzmienia z wypadkowymi nurtów core' owych, przemycając gdzieniegdzie szczyptę melodii. Prosta i jednocześnie energiczna kombinacja gwarantuje małe trzęsienie ziemi podczas koncertów.

SEASON FOR THE END

Trójmiejski Season For The End powstał w 2005 r. po rozpadzie działającego od 1997 Vanitas. Ich muzyka łączy elementy metalu, progresive i hardcore. W Grudniu 2012 roku zespół wydał "End Of A Beginning" EP, które można zakupić, pobrać za darmo (podając cenę 0 Euro) lub posłuchać na: http://seasonfortheend.bandcamp.com/ .

Skład:

  • Robert Gryzan - guitar, vocals
  • Marcin Mendalka - bass
  • Marcin Szalomski - drums
  • Lukasz Rutkowski - guitar

LOKO

Loko-Trójmiejski zespół intensywnie grający od 2012 roku. Od tego czasu zdążyli zagrać przed wieloma znakomitymi artystami z Polski i zza granicy. Obecnie promują trzy single wydane przy współpracy z Widek Records, będące zapowiedzią nadchodzącej płyty, której wydanie planowane jest na początek 2014 roku. Muzyka grana przez Loko jest mieszanką wielu ciężkich stylów, tworząc w ten sposób formę metalu alternatywnego dla obecnie istniejącej muzyki.

Skład:

  • Petro - Vocals, Guitar
  • Caro - Guitars
  • Kacper - Drums
  • Konrad - Bass guitar