Legenda muzyki metalowej w Klubie Parlament

Koncerty, Gdańsk

Data 19.01.2014 00:00
Miejsce Parlament
Adres Świętego Ducha 2
Miejscowość Gdańsk

Agencja koncertowa P.W. Events zaprasza na koncert promujący najnowszy album zespołu KAT & Roman Kostrzewski. 12 listopada 2013 ukazał się album "Rarities" legendy polskiego metalu, grupy Kat. Płyta zawiera niepublikowane wcześniej utwory, autoryzowane przez członków zespołu. Gdański koncert promujący nowy album odbędzie się 19.01.2014 r. w klubie Parlament.

Zespół Kat jest niekwestionowaną gwiazdą na firmamencie polskiej muzyki metalowej. Grupą, która przez lata wypracowała swój wyjątkowy styl, wzbudzała wiele kontrowersji i gromadziła pod sceną tłumy fanów, zaspokajając głód ciężkiego brzmienia.

Krążek "Rarities" to perełka, którą wielbiciele zespołu muszą mieć na swojej półce. Praca nad kompilacją trwała ponad rok, a swój udział w wyborze piosenek mieli Roman Kostrzewski, Ireneusz Loth i Piotr Luczyk. To starannie dobrana mieszanka kompozycji z legendarnego okresu działalności grupy, które do tej pory nie pojawiły się jeszcze na żadnym z wydawnictw!

Prawdziwym rarytasem jest również booklet płyty, w którym znajdzie się wiele archiwalnych zdjęć z prywatnych kolekcji muzyków, oraz wiele historii i anegdot z życia zespołu.