Born by Music - Happy Birthday

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 14.12.2013 21:00
Miejsce Miasto Aniołów
Adres Chmielna 26
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł

Nasz Rezydent Dj Mike G. zaprasza na grudniową imprezę pod tytułem "Born By Music", od złożenia życzeń wszystkim, którzy urodzili się w tym miesiącu.

Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "BORN BY MUSIC". 14.12. Sobota . Start 21.00. Happy Birthday 21.00-23.00, grudniowi jubilaci po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 13.12., otrzymują jedną butelkę szampan (wina musującego) dla każdych 4 osób + lożę VIP za darmo. Będziemy bawić się w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Muzę miksować dla Was będzie przemiły i przystojny Gość z Torunia DJ Mike G., gościnnie seta zagra DJ Anioł. Efekty świetlne i foty z imprezy to domena naszego nieocenionego profesjonalisty Koryta. Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji. Więcej imfo na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31

DJ. Anioł czyli Rafał Waśniowski. 38 lata, miejsce zamieszkania: Sulechów. Swoją karierę jako DJ rozpoczął w 1989r w sulechowskim klubie ? "Pod Koziołkami". W krótkim czasie zyskuje sobie uznanie w kręgach właścicieli nocnych klubów i rozpoczyna pierwsze wyjazdy poza miejsce zamieszkania. Poznań, Głogów, Zielona Góra, Szczecin, to tylko niektóre ważniejsze ośrodki jego pracy jako DJ. Poza tym rozpoczyna i kończy z wyróżnieniami wiele warsztatów oraz studium dla DJ-i i prezenterów dyskotekowych, z których najbardziej ceni sobie studium w Ostrowie Wlkp. pod przewodnictwem P.Janusza Kondratowicza, Może pochwalić się wieloma dyplomami i certyfikatami. Jako wychowanek i uczeń Bogdana Fabiańskiego oraz Bogdana Ceglarskiego zapisuje się do PSPM [Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzycznych], którego członkiem jest po dzień dzisiejszy. Kilkunastokrotnie brał udział w mistrzostwach polski DJ-i a także prezenterów muzycznych. Dwa razy stanął na najwyższym miejscu jako mistrz polski DJ-i w 1993 i 1997. raz jako vice mistrz DJ-i 1999 oraz kilkakrotnie jako mistrz polski prezenterów w 2003r [Łeba ],w 2006r [Dziwnówek]|. W 2007 roku , aby podkreślić iż stanowi najwyższy poziom prezenterski zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Prezenterów Plażowych, które to odbyły się w połowie lipca w Świnoujściu. W połowie lipca 2008 w Dziwnowie staje po raz kolejny na piedestale zajmując równie zaszczytne drugie miejsce. Jego bardzo szeroki wachlarz repertuaru muzycznego sprawia iż jest cenionym DJ-en pod względem doboru muzyki i zachowania odpowiedniego klimatu w każdym miejscu w którym gra. Ceniony za swoją fachowość i wysoką jakość usług jako DJ jak i prezenter zyskał sobie duży szacunek oraz sympatię wśród właścicieli klubów jak i samych klubowiczów. Czarne rytmy, deancowe brzmienia. old hits party ,jak i house oraz typowe tematyczne imprezy są mu znane od lat, dlatego booking jego imprez jest zazwyczaj kilka dobrych tygodni do przodu. Od roku pracuje też jako rezydent w zielonogórskim klubie Heaven jak również dość często wizytuje i gra w bliźniaczym leszczyńskim klubie Heaven,również na sali dance.