Spotkania Podróżnicze Menażki 2013 już wkrótce

Kultura, Gdańsk

Data 13.12.2013 00:00-15.12.2013 00:00
Miejsce WYDZIAŁ BIOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO
Adres Wita Stwosza 59
Miejscowość Gdańsk
Bilety wstęp wolny

Studenckie Spotkania Podróżnicze "Menażki 2013" to wydarzenie skierowane do studentów z całej Polski, którzy kochają podróże, a swoim zaangażowaniem, pasją, energią i pomysłami chcą zarazić innych, pokazać, że jedyne bariery jakie nas ograniczają znajdują się w naszych głowach. Do brania udziału w naszych spotkaniach jako widzów pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców Trójmiasta, którzy kochają podróże.

To już kolejna - trzecia edycja naszych spotkań. Po sukcesach lat ubiegłych i sporym odzewie zarówno ze strony uczestników konkursu jak i widzów, doszliśmy do wniosku, iż także w tym roku "Menażek" w Gdańsku zabraknąć nie może.

Tym razem Studenckie Spotkania Podróżnicze "Menażki 2013" odbędą się w dniach 13-15 grudnia br. Pierwszy dzień to oficjalne rozpoczęcie i spotkanie z zeszłorocznym zwycięzcą, oraz zaproszonymi osobami – znanymi podróżnikami. Pozostałe dwa dni wypełnione będą prezentacjami uczestników – każda nie dłuższa niż 30 minut. Konkurs podzielony jest na bloki. Między każdym z bloków znajdzie się czas na 15 minutową przerwę, w trakcie której przeprowadzane zostaną konkursy z nagrodami. Dla pierwszy trzech wypraw które otrzymały największą liczbę głosów publiczności, przewidziano nagrody pieniężne, ufundowane przez Akademickie Centrum Kultury UG "Alternator", wynoszące odpowiednio: za zdobycie miejsca 1. - 700zł, za miejsce 2. - 500zł, miejce 3. - 300zł .Istnieje również możliwość zdobycia nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów naszego konkursu.

Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy przesyłać do 7.grudnia 2013r, na adres [email protected] (5 zdjęć i krótki opis wyprawy)

Warunkiem koniecznym jest, aby wybrana podróż odbyła się lub zakończyła się w 2013 roku.

Nagrodą główną w konkursie są nagrody pieniężne ufundowane przez ACK UG „Alternator”. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma dodatkowo statuetkę.