Tool Night vol.4

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 06.12.2013 20:00
Miejsce Buffet
Adres Doki 1
Miejscowość Gdańsk
Bilety 5 zł

Minął kolejny rok.. spotkamy się po raz czwarty by celebrować i w pełni oddać się progresywnemu klimatowi, który tworzy zespół TOOL. Tym razem wydarzenie odbędzie się w nowym miejscu, a będzie nim klub Buffet. Wierzymy, że klimat starej stoczni pozwoli nam jeszcze bardziej oddać się muzyce.

  • Organizator: Surprises Events Groups
  • www.facebook.com/SurprisesEventsGroups

"Niektórzy z Was, tak jak i ja, co roku odliczają te 365 dni i z wielką niecierpliwością czekają... na kolejną edycję TOOL night. To wydarzenie to coś więcej niż zwykła impreza, mogę Wam zagwarantować, przeżyjecie tu niesamowite chwile i poczujecie niezapomniany nastrój i klimat. Zaprezentuje set, który utkwi w Waszej pamięci na dłużej. Zadbam również o wizualizacje, które nie tylko będą cieszyć Wasze oko, ale również wprowadzą Was w stan hipnozy jakiej nie zaznacie podczas innych wydarzeń muzycznych!" Oskar P. [Surprise]

Głównym składnikiem wydarzenia będą oczywiście utwory zespołu TOOL oraz teledyski i wizualizacje. Ale jak co roku dla podkreślenia smaku imprezy, nie zabraknie: A Perfect Circle, Puscifer, Nine Inch Nails, Deftones, Rishloo, Aphex Twin, Coil, Neurosis, Alice in Chains i innych..

  • Mapka dojścia do klubu Buffet:
  • buffet.com.pl/pictures/98Normal-c.jpg