Playground: Tommy Four Seven - 4h DJ Set

Imprezy klubowe, Sopot

Data 06.12.2013 22:00
Miejsce S.F.I.N.K.S 700
Adres al. Franciszka Mamuszki 1
Miejscowość Sopot
Bilety BILETY W DNIU IMPREZY: 25 PLN / LIMITOWANA PRZEDSPRZEDAŻ: 20 PLN

Ciepłe dni już się skończyły, czas przywitać zimę. Letnie sukienki, drinki na plaży, delikatna muzyka, pozwalająca na chwilę odpoczynku... Zapomnijcie o tym przez kolejnych kilka długich miesięcy. Czas na porządną techno balangę, podczas której zapomnicie co to nuda!

Chłodna zimowa noc, zamieni się w gorący plac zabaw dla dorosłych, gdzie o mocne techno zatroszczy się Tommy Four Seven w minimum czterogodzinnym secie! W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego jak T47. Po ukończeniu studiów inżynierii dźwięku, Tommy przeniósł się do Berlina, gdzie po wyprowadzce z Londynu w 2008 roku, uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa Liebinga - CLR Records.

Po chwalonych remixach dla Lucy i Traversable Wormhole, ogłosił wydanie debiutanckiego albumu "Primate". Wydany w 2011 roku wzmocnił jego pozycję jako jednego z najciekawszych artystów techno ostatnich lat. Jego produkcję zyskały natychmiastowe uznanie krytyków, a utwory takie jak "Armed 3", "Ratu" i "Track 5" zostały zremixowane przez tak cenione nazwiska jak Robert Hood, Regis, Speedy J i Sigha.

Artysta zaczynał na londyńskiej scenie techno bardzo wcześnie, w wieku siedemnastu lat. Umiejętności, jakie wówczas prezentował, okazały się jednak wystarczające, aby zostać rezydentem w popularnym klubie Fire. Stamtąd trafił do słynnych londyńskich klubów - Fabric, Turnmills i The End. Brytyjski producent ma też na koncie kilkanaście singli i EP-ek, wydanych m.in. przez Brique Rouge, Electric Deluxe, czy Bauhaus.

Tym wydarzeniem rozpoczynamy nowy cykl imprez, które zapamiętacie jako Playground!