Rock'n'rollowe Andrzejki

Koncerty, Gdańsk

Data 30.11.2013 21:00
Miejsce Metro
Adres ul. Miszewskiego 12/13
Miejscowość Gdańsk
Bilety 2 rzuty kostką (1 oczko = 1 zł)

Tegoroczne Andrzejki w Klubie METRO będą wyjątkowe, bo rock’n’rollowe! Spodziewajcie się dużej dawki tanecznych brzmień, które nie pozwolą Wam usiedzieć przy pysznym drinku i zimnym piwku. Atrakcji będzie jeszcze więcej! W trakcie wieczoru będziemy uprawiać wróżby andrzejkowe, lać wosk i bawić na sposobów sto.

Izzy Rockers

Czasy lat 50-tych i 60-tych już nie wrócą. Ale muzyka z tamtych lat została. Co więcej, to właśnie przy tych rytmach ponad pół wieku później wciąż najlepiej się bawimy. To właśnie z tego założenia wyszedł zespół Izzy Rockers, który stawia sobie jasny cel – grać klasyczny rock and roll. Tak, aby wszystkich poderwać do tańca.

Zespół sięga po najbardziej znane utwory takich wykonawców jak Carl Perkins, Jerry Lee Lewis, Little Richard, Bill Haley and the Comets, Elvis Presley, jak również Dire Straits, Queen czy Electric Light Orchestra. W repertuarze Izzy Rockers są też oryginalne, nowatorskie aranżacje znanych przebojów.

  • soundcloud.com/izzyrockers
  • www.facebook.com/IzzyRockers

Jaca

DJ, organizator, animator muzyczny. (nieślubne dziecko Janis Joplin i Jim’a Morrisona ;) Od kilku lat organizuje/gra w Trójmiejskich klubach imprezy w klimatach: Rock, Flower Power, Reggae. W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, a jednocześnie pamięta i promuje krajowa scenę.