Andrzejki w Kongo!

Imprezy klubowe, Sopot

Data 30.11.2013 22:00
Miejsce Kongo Bar
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety 20 zł

Zapraszamy na Andrzejki w Kongo!

  • Nasz goryl zamieni się....
  • We wróżbitę Macieja!

Przygotujcie się na mega Andrzejki.

Jedyne takie w Trójmieście, a to za sprawą nie tylko Gorillo Alejandro, nie tylko naszym świetnym barmanom czy seksownym tancerkom ale też dzięki DJ's stojącym za dekami - HDD CUT oraz NOMIUSZ!

HDDCUT - urodził się w Krakowie pod koniec lat 80. W 2002 r. rozpoczął przygodę z produkowaniem muzyki. Obecnie jest znanym dj-em, producentem muzycznym i turntablista. Jako party dj zaczął się realizować w 2005 r. W tamtym okresie sety hddcut'a przepełnione były hiphopem i tanecznym R'n'B. Jednak już wtedy - podczas imprez - można było usłyszeć śmiałe eksperymenty z dobieraniem gatunków muzycznych, co wyróżniało hddcut'a i przyniosło mu dużą rzeszę fanów.

NOMIUSZ - Pochodzi z Gdańska. Mając 16 lat współpracował z najlepszymi wówczas stacjami internetowymi. Po roku zabawy w DJ'a radiowego pojawiła się nadzieja. Trafił na kurs organizowany przez firmę związaną z branżą dj'ską w Sopocie. Pierwsze starcie z odtwarzaczami najwyższej klasy oraz mixerem muzycznym przeżył zwycięsko, otrzymał dyplom ukończenia kursu. Grywał tu i ówdzie, lecz prawdziwym zwrotem w jego życiu jako DJ'a stała się rezydentura w największym klubie studenckim w Polsce którym był AKPG KWADRATOWA w Gdańsku. Dopiero tam został doceniony i jakoś się potoczyło. W międzyczasie grywał wspólnie z Dj'em Mibro w Tropikalnej Wyspie w Sopocie. Po pewnym czasie został tam rezydentem. Dziś Tropikalnej Wyspy już nie ma. W jej miejscu powstał nowy klub Kongo Bar, którego Nomiusz również jest rezydentem.

Nomiusz grał również na imprezie która wstrząsnęła Trójmiastem - "Horny Night" w Nowej Republice, która teraz co środę jest w Kongo Barze!

Widzimy się w Kongo!