Andrzejki

Imprezy klubowe, Sopot

Data 30.11.2013 22:00
Miejsce Dream Club
Adres Bohaterów Monte Cassino 53
Miejscowość Sopot
Bilety 10 zł

Dream Club zaprasza na Andrzejki. Będzie to noc pełna magii i niespodzianek.

Andrzejki to pełen czarów, wieczór wróżb - uwierz w magię naszego miejsca i tej nocy daj się jej ponieść.

Wróżymy wam cudowną zabawę podczas której piękne tancerki będą Was kusić swoim magicznym tańcem, DJe zaspokoją wszystkie muzyczne pragnienia, a piękne nimfy na huśtawkach pozwolą bawić się do białego rana.

Tylko u nas spełnią się wróżby i marzenia!

W tą magiczną noc za dekami staną:

Groove Cocktail

Groove Cocktail to duet producentów/dj-ów z Leszna. W skład projektu wchodzą: Tommy Gustav (Tomasz Gnaciński) oraz Freshmaker (Kamil Łukaszyk). Ich pierwsze produkcje ukazały sie na samplerach wydawnictwa DJ Promotion. Są to nagrania: "Happy Day", "Good Feeling", "Stop The Rain" w duecie z K-Tee (Katarzyna Sugier) oraz "Lemon". Ważną chwilą w historii Groove Cocktail jest podpisanie pierwszego kontraktu z wytwórnią Pierogi Records, z którą związani są do dziś. Od tego momentu duet nawiązuje również współpracę z innymi labelami takimi jak: Loco Rec., Coffee Bar Music Rec., Loopfreaks Rec., Exotic Refreshment Rec. Niezwykle ważny dla grupy jest singiel "One Love" z gościnnym udziałem młodej, utalentowanej wokalistki Nathalii. Jest to o tyle istotne wydarzenie, że wśród remikserów tego nagrania znalazł się bardzo popularny i ceniony obecnie producent z Niemiec - Ralf Gum. Po raz pierwszy piosenka GC została "ubrana" w bardzo ciekawy teledysk, co spowodowało dużą popularność tego nagrania w mediach. Początek 2009 roku to kolejne produkcje trafiające do sklepów. W wytwórni Solardish ukazuje się remiks nagrania "Neguinha" duetu Zweiklang, bardzo ciepło przyjęty w 2008 roku utwór "Night City" (oryginał znalazł się na podwójnej składance "Blue Marlin Ibiza 2") powraca w nowych remiksach.

Światło dzienne ujrzała deep'owa EP-ka "Sumatra", powstaje remiks nagrania "Show Me" z repertuaru Colin Sales & Diana Waite oraz co najistotniejsze, pod koniec roku, ukazuje się kolejny przebojowy singiel w duecie z Nathalią, zatytułowany "Say Goodbye" (remix m.in.Deep Josh). Piosenka bardzo szybko zyskała popularność trafiając na klubowe oraz radiowe listy przebojów. Ponownie oprócz muzyki duet zadbał o obraz, kręcąc wraz z doskonałym operatorem i reżyserem Michałem Sterzyńskim kolejny interesujący klip. Rok 2010 przynosi następne produkcje. Efekt współpracy z brytyjskim labelem Seamless to EP-ka "Deep Touch" oraz remix nagrania "Suntan Warriorz" autorstwa Budai & Vic. "Deep Touch" remiksują m.in Karol XVII & MB Valence umieszczając utwór w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych nagrań Deep House sklepu Beatport oraz w pierwszej 50-tce podsumowania roku 2010 przez sklep Traxsource, w tej samej kategorii co poprzednio. Wersja ta zostaje zauważona także przez Mark Knight'a, który umieszcza ją na prestiżowej składance "Toolroom Knights". "Take Me Higher" nagrane w duecie z Jacob'em A. umacnia pozycję Groove Cocktail na rynku muzyki klubowej. Ponownie zostajemy poczęstowani ciekawymi remiksami, których autorami są m.in: Angel Pina oraz Loui & Scibi. Piosenka podbija radiową listę przebojów Muzycznego Radia z Jeleniej Góry docierając do pozycji nr 1. Rok 2010 duet zamyka tworząc własne wersje nagrań "Tando" formacji Fil-A-Fil oraz "Keep" z repertuaru Angel Piny. Warto nadmienić, iż od tego roku na antenie houseradio.pl słuchać można autorskiej audycji "Cocktail Shot", w której obok świeżych propozycji GC prezentowany jest set zaproszonego gościa. W audycji miksowali już: Ralf Gum, DJ Le Roi, Dave Mayer, Yass, Christian Hornbostel oraz Ray Jones.

John James

Widzimy się w Dream Clubie!