Block Battle vol. 2

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 30.11.2013 13:00
Miejsce Scena Muzyczna Gdańsk
Adres Powstańców Warszawskich 25
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10, 15, 25, 35 zł

Już po raz drugi Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury proponuje Wam przeniesienie się w uliczną, taneczną przestrzeń jaką stwarza impreza Block Battle vol.2 . Podczas tegorocznej edycji wydarzenia postaramy się odkryć przed Wami, jakże ważne w procesie kształtowania się tożsamości każdego tancerza, nasze polskie street dancowe korzenie!

Impreza podzielona będzie na dwie płaszczyzny: WCZORAJ I DZIŚ. W tej pierwszej zaprezentują się bliżej znani Wam bądź nie znani OLDSCHOOLOWCY, w drugiej NEWSCHOOLOWCY.

Dzięki panelowi dyskusyjnemu, podczas którego poruszymy niezwykle ważne kwestie związane z rozwojem oraz postrzeganiem tańca ulicznego w przeszłości i obecnie będziecie mogli czerpać z ich żywej wiedzy.

Rozgrzani dyskusją i wymianą poglądów będziecie mogli przystąpić do zaciekłych walk jak zwykle w trzech kategoriach: POPPING, HIP - HOP i DANCE TO DUBSTEP.

Sala taneczna dzięki specjalnie przygotowanym na tę okazję wizualizacjom obrazującym naszą rodzimą scenę street dance'ową zamieni się w żywą galerię wspomnień.

KATEGORIE:

  • Hip Hop 1vs1
  • Popping 1vs1
  • DANCE TO DUBSTEP CONTEST