Urodziny Music Music Is The Weapon + koncerty premierowe Logophonic, Black Mynah

Koncerty, Gdynia

Data 28.11.2013 19:00
Miejsce Desdemona
Adres Antoniego Abrahama 37
Miejscowość Gdynia
Bilety 10 pln

Music Is The Weapon obchodzi drugie urodziny! W ciągu ostatniego roku udało nam się wydać parę dobrych albumów, zorganizować kilkadziesiąt koncertów i jeszcze się nie rozpadliśmy! Jest to więc absolutnie niezaprzeczalny powód to świętowania. Zapraszamy 28 listopada do klubu Desdemona wszystkich przyjaciół naszej wytwórni na imprezę do rana. Spodziewajcie się: dobrej muzyki, jedzenia, procentów, a może nawet - jak poniesie nas wyobraźnia - konkursów z nagrodami. Wymyślimy jakieś atrakcje, więc nie powinniście się nudzić.

Oprócz rocznicy działalności, 28 listopada będziemy także świętować poszerzenie katalogu wytwórni o dwie pozycje - "Borderline" duetu Logophonic i "Monster Stories" Black Mynah czyli nowego projektu Joanny Kucharskiej. Oba zespoły zagrają tego wieczoru premierowe koncerty, na które serdecznie zapraszamy.

BLACK MYNAH

Black Mynah to projekt Joanny Kucharskiej, basistki Kiev Office, Marli Cinger i 1926. Inspirowana m.in. Katie Kim i Chelsea Wolfe, Black Mynah łączy gitarowy shoegaze z elektroniką a niepokojące teksty z popowymi melodiami.

Piosenki powstawały od 2012 roku, ale dopiero teraz ukazują się w pełnej formie na wydawnictwie "Monster Stories". Płyta nagrywana była od kwietnia 2013 roku a materiał został sprawdzony na koncertach solowych w Niemczech. Obecnie razem z Joanną Kucharską zespół tworzą Krzysztof Wroński (instrumenty elektroniczne, perkusja), Artur Bieszke (gitara) oraz Roman Wróblewski (klawisze). Produkcją oraz masteringiem zajął się znany z zespołu Old Time Radio Tomasz Garstkowiak.

https://www.facebook.com/blackmynahband?fref=ts https://soundcloud.com/blackmynah/audrey

LOGOPHONIC

Projekt LOGOPHONIC powstał w roku 2011. Mimo, że skład zespołu to dwie osoby obsługujące 2 gitary akustyczne i głos, to określenie duet gitarowy wydaje się nie oddawać w pełni tego, co LOGOPHONIC ma do zaoferowania. Przetworzony dźwięk gitar akustycznych z wykorzystaniem loopów, melodyjne, przestrzenne utwory, wszystko to składa się na coś w rodzaju akustycznej muzyki klubowej. z elementami bluesa czy rocka. W skład zespołu wchodzą Krzysztof Stachura (git.) i Maciej Szkudlarek (git., voc.). Osobom interesującym się trójmiejską sceną muzyczną mogą być znani jako rezydenci cyklu "Żywych Śród" w nieistniejącej już sopockiej Papryce oraz z licznych projektów autorskich, jak również ze współpracy z trójmiejskimi zespołami i muzykami.

  • https://www.facebook.com/logophonic?fref=ts
  • http://www.youtube.com/watch?v=NJ7wMku8uU8