Nocna Zmiana vol.2

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 30.11.2013 21:00
Miejsce Klub ŻAK
Adres al. Grunwaldzka 195/197
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł Karta do Kultury 15 normalne

W czasie listopadowej NOCNEJ ZMIANY, odwiedzi nas bardzo ciekawy, angielski producent Arkist. Adam Garcia to producent z Bristolu, który specjalizuje się w produkcjach bassowych, dubstepowych i dub techno. Swoją muzyczną edukację poszerzał na uniwersytecie w Bath, gdzie studiował technologię muz yki.

Szerokim echem w świecie muzyki elektronicznej, odbiła się jego produkcja "Fill Your Coffee" dla poważanego wydawnictwa Applepipis. Jego kawałek "One Year Later" w kolaboracji z Kidkutem, wydany przez Hotflush - jedną z najgorętszych obecnie wytwórni muzyki elektronicznej, był hitem. Rozgłosu temu kawałkowi dodał jeszcze remiks Scuby. Od tamtego czasu Arkist skupił się na występach na żywo, m.in. W Fabric w Londynie, na festiwalach Glastonbury i Glade i w wielu miejscach w Europie i w Stanach Zjednoczonych.

Rok 2013 to dla Arkista czas produkcyjny, nagrodzony wydawnictwami dla takich wytwórni jak: Hypercolour, Inhale, berlińskiej Odd Socks, które na pewno umocnią jego pozycje w świecie muzyki elektronicznej.

A na dobry początek wieczoru wystąpią CRAB INVASION. Zaczynali od gitarowego indie rocka, jednak ich muzyka ewoluowała do progresywnego fusion-popu z inklinacjami do disco czy house'u. Zespół zagrał w ubiegłym roku na festiwalach Heineken Open'er Festival i Męskim Graniu, zwyciężył również w konkursie organizowanym przez portal T-Mobile Music "Zrób Głośniej przed OFF Festival".

ARKIST - live Moonboy aka Rawst - dj set Evius - dj set Rhythm Baboon **- dj set **Hoax - dj set

CRAB INVASION - koncert promujący debiutancką płytę / SALA SUWNICOWA