Andrzej Piaseczny - Zimowe Piosenki

Koncerty, Gdańsk

Data 29.11.2013 19:00
Miejsce Filharmonia Baltycka
Adres Ołowianka 1
Miejscowość Gdańsk
Bilety 60-125 zł

"Zimowe piosenki" to album ze wszech miar szczególny. To magia Świąt uchwycona w pięknych, chwytliwych melodiach napisanych przez najlepszego polskiego kompozytora - Seweryna Krajewskiego!

To intymna atmosfera ciepłych, po ludzku prostych, ale mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego.

To wreszcie zapierająca dech w piersi, choć wysmakowana produkcja - delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych, sekcja smyczkowa, dęciaki... Cóż, tak wyjątkowy czas jak Święta wymaga wyjątkowej oprawy.

Oczywiście, to nie jest zwyczajna płyta również ze względu na jej świąteczny charakter i uniwersalne przesłanie. Wszystko wskazuje na to, że takie piosenki jak "Wielkie świąteczne całowanie", "Pastorałka największych przyjaciół" czy "Kochajmy się zimą" już w tym roku dołączą do grona bożonarodzeniowych i noworocznych evergreenów, które od dobrych paru lat potrzebują takiego mroźnego powiewu świeżości...

Spotykajmy się więc w świąteczny czas z rodziną i przyjaciółmi, słuchajmy razem "Zimowych piosenek" i razem śpiewajmy na koncercie w Gdańsku, gdzie zapewne nie braknie też ulubionych utworów Artysty!

A jak zachęca jeden z najpiękniejszych utworów w tym zestawieniu - KOCHAJMY SIĘ ZIMĄ!