Hakkefest #3

Koncerty, Gdańsk

Data 01.11.2013 21:00
Miejsce Wydział Remontowy
Adres pl. Solidarności
Miejscowość Gdańsk
Bilety 15 zł

Hakkefest #3 (Halloween Edition)

https://www.facebook.com/events/413261625446149

1 listopada to specyficzny dzień. Tego dnia swoje święto obchodzą weganie (sic!). Poganie świętują Samhain. Katolicy z kolei celebrują Wszystkich Świętych. Doszliśmy zatem do wniosku, iż Raverzy — jako istotna subkultura społeczno-wyznaniowa w tej części galaktyki — nie mogą być dyskryminowani, dlatego w tym roku, 1 listopada w Wydziale Remontowym wysmażyliśmy Wam kolejną edycję HAKKEFEST! — "By wszystkim zryło się lepiej!" (YEAH!)

Jak widać, poprzeczkę postawiliśmy sobie wysoko i z tej okazji, by mieć pewność, że dopniemy tak odważnie postawionego postulatu, zaprosiliśmy kilku specjalistów od traumatyzowania dźwiękiem i terroryzowania rytmem, gdyż — jak mawiał Frank Herbert w swojej kultowej powieści — "Rave must flow".

 • Warsaw Speedcore Team (Groan-er & Damage - Warszawa)
 • Cocaine is Everything (Too Empty to Poo & Nicole — Warszawa)
 • Friz (Terrorcore.pl - Łódź)
 • Ri0t (Rombanka - Szczecin)
 • Artificial (the sCore - 3miasto)
 • Disease (Syndrome of Disorder - 3miasto)
 • Braindropah (the sCore - 3miasto)
 • PRDM (the sCore - 3miasto)

Warsaw Speedcore Team (Groan-er & Damage aka Gliniarz & Prokurator aka Prinzessin und König der polnischen Speedcores - Warszawa)

Pytanie: Co może być gorszego od Groan-era? Odpowiedź: Dwa Groan-ery.

 1. Warsaw Speedcore Team — nie mylić z Ostróda Reggae Band (choć Groan-er w tajemnicy przyznał się, że po pewnej wielogodzinnej sesji nagraniowej, katując sąsiadów, którzy w akcie desperacji wezwali GROM i Hiszpańską Inkwizycję, zeznał w sądzie, że poprzez [i tu cytat] "muzyczną ekspresję" próbował wywołać ducha Boba Marleya — i na tym kończą się wszelkie koneksje z reggae...).

 2. Damage — gdyż właśnie to słowo miał wpisane w rubryce "imię" w akcie urodzenia...

 3. Groan-er — o nim zostało napisane już chyba wszystko. Gdyby jednak ktoś nadal cierpiał na niedosyt informacji na temat tego osobnika, odsyłamy do instrukcji obsługi kombajnu Bizon T-1000.

 4. Niewiele osób wie, ale Kazik po doświadczeniu (przeżyciu...) seta WST nagrał album LMDLM.

 5. Zestawienie tych dwóch panów przywodzi na myśl słynny cytat papieża Polaka "Musicie być mocni!". No musicie. I niech Bóg ma Was w swojej opiece...

Cocaine is Everything (Too Empty to Poo & Nicole — Warszawa)

Cocaine is everything (ang. Jestem odpowiedzialnym rodzicem) — nazwa została zainspirowana piosenką Amy Winehouse "Rehab" i to jej twórczyni jest dedykowany każdy występ Duetu. Możecie się zatem spodziewać skocznych, nie najnowszych numerów wraz z ostrymi zwrotami akcji niczym w serialu Miami Vice.

Friz (Terrorcore.pl - Łódź)

Friz — bo mrozi bitem (a nie dlatego, że jest to literówka przywodząca na myśl nazwisko pewnego pioniera tzw. Austriackiej Szkoły Rodzicielstwa i Chowu Wsobnego). Jako że jest przedstawicielem Terrorcore.pl, możecie się spodziewać przaśnego karaoke. Grindcoremassacreannihilationdoomzombie karaoke w klasycznym stylu...

Ri0t (Rombanka - Szczecin)

Jest Sigmundem Freudem amen breaków. Wie więcej o ravie od samego Pac Mana. Był kiedyś za granicą. Nosi się z klasą. Nie pije z frajerami. Wypierdoli Was z kaloszy.

 • Artificial (the sCore - 3miasto)
 • Disease (Syndrome of Disorder - 3miasto)
 • Braindropah (the sCore - 3miasto)
 • PRDM (the sCore - 3miasto)

muza: rave / gabber / hc / artcore / terror (wszystko w klimacie oldschool) start: 21:00

 • #### Tutaj tytuł...Wjazd: 20pln / 15 przebrani Przyjezdni za okazaniem biletu PKP tudzież innego dowodu przyjazdu spoza województwa 10pln