Gratka dla fanów motoryzacji czyli Rajd w Kopaniewie

Sport, Kopaniewo

Data 27.10.2013 08:00
Miejsce Lotnisko Kopaniewo
Miejscowość Kopaniewo
Bilety wstęp wolny

Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego z Gdyni zaprasza zawodników na KJS Rajd Kopaniewski o puchar GTsport który odbędzie się 27 października br. na lotnisku w Kopaniewie w gminie Wicko.

  • Wśród wszystkich zawodników zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez sponsorów. Odbędzie się również pokaz ratownictwa drogowego. Aby rajd mógł się odbyć, do dnia 16.10 br. musi być zapisanych i opłaconych min. 30 załóg. Sponsorem pucharów dla zwycięzców jest firma GTsport z Sopotu - Adam Szadejko Automobilklub Morski.

[IMG]2[/IMG]

Sponsorami nagród losowanych na zakończeniu rajdu wśród wszystkich zawodników są: Concept Motorsport-klatki bezpieczeństwa, rabat w wysokości 25% na mocowanie foteli kubełkowych. F.F.Garage-serwis aut marki Honda Nagrody to 2 kupony z których każdy będzie upoważniał do darmowej usługi na wymianę oleju i filtrów oraz wymianę klocków hamulcowych w dowolnym aucie. www.oximo.pl - producent wycieraczek do szyb samochodowych oferuje nagrodę kuponów rabatowych o wysokości 40% na swoje produkty dla wszystkich uczestników rajdu oraz dla zwycięzców klas zostaną ufundowane smycze. Mechanika Pojazdowa Wojnowski przekazuje 30% zniżki na przyciemnienie szyb.

[IMG]3[/IMG]

[IMG]4[/IMG]

[IMG]5[/IMG]